Aktualności
grafika
Jesienne nabory do Akademii Piłkarskiej Reissa

 

Zaufało nam już ponad 7000 tysięcy zawodników. Wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zawodnika i zaangażowaniu profesjonalnej kadry trenerskiej które są znakami rozpoznawczymi Akademii Piłkarskiej Reissa. Obecnie prowadzimy nabory dla następujących grup wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat) oraz Młodzik (12-13 lat). Każdy uczestnik, który zdecyduje się przyłączyć się do naszej drużyny we wrześniu otrzyma w prezencie piłkę z oficjalnej kolekcji klubu. Dwa próbne treningi w Krotoszynie są zupełnie darmowe.

Wstąpienie do zespołu grającego pod egidą Akademii Piłkarskiej Reissa jest gwarantem bezpieczeństwa z uwagi na zawarte w abonamencie ubezpieczenie. Zawodnicy mają ponadto możliwość trenowania na najlepszych obiektach z wykorzystaniem w pełni specjalistycznego, atestowanego sprzętu, skorzystania z porad dietetyka klinicznego stale współpracującego z naszym klubem,a także są pod stałą opieką klubowego fizjoterapeuty.

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł realizować swoją piłkarską pasję – nie zwlekaj. Akademia Piłkarska Reissa oferuje możliwość trenowania w oparciu o ciągłość szkolenia oraz udziału w autorskim projekcie Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, gdzie młodzi adepci mogą rozwijać umiejętność gry w myśl zasad fair play i szacunku do przeciwnika.

 

Więcej informacji na stronie http://www.akademiareissa.pl/krotoszyn/treningi lub pod numerem telefonu koordynatora lokalizacji Krotoszyn - Grzegorza Nowaka (661-843-179).

 

Postaw na profesjonalny start!

 

 

ikona daty05-09-2018, 14:42 ikona autoraPB ikona wyświetleń796
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość