Aktualności
grafika
Pixabey
Konkurs dla młodych mieszkańców Krotoszyna "Wakacyjna Promocja"

Wakacje to czas odpoczynku od szkoły i relaks dla główki. :) Ponieważ jednak Wasze młode głowy pracują nieustannie, zapraszamy Was, Mieszkańców naszej gminy do lat 18, do konkursu na krótki wiersz (co najmniej cztery wersy) o Krotoszynie lub którejś z naszych wsi. Czekamy na  wierszowane dzieła, które będą promowały lokalne atrakcje, zabytki, wydarzenia. Tematem może być wszystko, co dotyczy naszej gminy i czym możemy się pochwalić.

Na wiersze czekamy do 31 sierpnia. Można je dostarczyć osobiście, listownie lub pocztą elektroniczną na adres:   W temacie prosimy wpisać "Wakacyjna Promocja".

Wszystkich autorów zaprosimy we wrześniu na ogłoszenie wyników. Wsród autorów najlepszych utworów rozlosujemy 15 ciekawych nagród rzeczowych.  

Po ogłoszeniu wyników nadesłane wiersze opublikujemy na miejskiej stronie internetowej oraz na stronie FB.

Adres Organizatora konkursu: Urząd Miejski w Krotoszynie, ul. Kołłątaja 7, 63-700 Krotoszyn, pok. 47, osoby do kontaktu: Izabela Bartoś lub Piotr Barański, tel. 62 722 74 52. 

Ważne - regulamin

1. Do każdego wiersza należy dołaczyć zgodę rodzica-opiekuna o poniższej treści. Zgodę prosimy dostarczyć listownie, osobiście lub w formie skanu gotowego pisma, na adres majlowy konkursu. W temacie prosimy wpisać "Wakacyjna promocja". 

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka (imię i nazwisko) w konkursie UM "Wakacyjna Promocja". Wyrażam zgodę na publikację jego imienia i nazwiska oraz wizerunku, dla potrzeb konkursu. 

(data i czytelny podpis).

***

Już nadszedł wakacji czas,

już czeka morze i las,

swobodne mysli krążą

i temat konkursu drążą. :)

 

Czekamy na wiersze i wierszyki!

 

Pełnoletnich Mieszkańców zapraszamy do konkursu promującego nasze kulinarne tradycje 

ikona daty05-07-2018, 08:33 ikona autoraib ikona wyświetleń1490
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość