Aktualności
grafika
Zestaw multimedialny dla Zespołu Szkół w Chwaliszewie

O zestaw multimedialny do nauki zasad bezpiecznego zachowania się na drodze wzbogacił się Zespół Szkół w Chwaliszewie.

12 grudnia 2016 roku zestaw został uroczyście przekazany uczniom przez dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu Stanisława Piotrowskiego oraz Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego. W uroczystości uczestniczył również Burmistrz  Krotoszyna Franciszek Marszałek.

Starania o pozyskanie sprzętu podjął tutejszy proboszcz parafii ks. Radosław Talarski.

Ostatecznie zestaw multimedialny sfinansowany został w całości przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Drogowego w Kaliszu a kolejna szkolna klasa wyposażona została w laptop, rzutnik multimedialny oraz program z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przekazując sprzęt zaproszeni goście zwracali sie do zgromadzonych uczniów słowami, że mają nadzieję, iż poprawi on ich bezpieczeństwo w drodze do szkoły jak i z niej.

Całą uroczystość uświetnił występ chwaliszewskiej młodzieży, która pod czujnym okiem pani Wioletty Zwierz przygotowała scenkę "Zdaję egzamin na prawo jazdy".

Na zakończenie w imieniu całej społeczności uczniowskiej zaproszonym gościom podziękowała Dyrektor Zespołu Szkół pani Beata Parzonka i wręczając dyplomy zapewniła, że sprzęt wykorzystany zostanie we właściwym celu i z całą pewnością przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa naszych dzieci.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia uczniowie wręczyli gościom świąteczne upominki wykonane własnoręcznie. Były cieple słowa i świąteczne życzenia.

 

(ZS w Chwaliszewie)

 

ikona daty22-12-2016, 11:37 ikona autorammc ikona wyświetleń2140
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość