Aktualności
grafika
Powiązane galerie:
Przedszkolaki z Biedronki z wizytą w Banku Spółdzielczym w Krotoszynie

W środowe przedpołudnie, 8 listopada br., dzieci z krotoszyńskiego Przedszkola BIEDRONKA wraz z Panią Agnieszką i Panią Dominiką odwiedziły Bank Spółdzielczy w Krotoszynie. Wszystkie dzieci z uśmiechem na twarzy przekroczyły bankowe drzwi!

 

Bankowych gości przywitała Pani Barbara Wiatrak i na samym wstępie podpytywała dzieci czy wiedzą po co przychodzi się do Banku. Wszyscy doskonale widzieli, że w Banku są pieniądze. Dzieci wiedziały także, że pieniądze są bardzo ważne w codziennym życiu.

 

Dzieci miały okazję przyjrzeć się pracy bankowców. Pracownicy Banku zaprezentowali dzieciom swoje stanowiska pracy, a Pani Mariola Torzecka opowiedziała dzieciom skąd w Banku biorą się pieniądze. Przedszkolaki dowiedziały się jak transportuje się pieniądze, gdzie i jak się je przechowuje i jak można je szybko policzyć.

 

W bankowym dziale księgowości Pani Kamilla Karolczak opowiedziała dzieciom bajkę z dziećmi i pieniądzem w roli głównej. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały finansowych opowiastek. Atrakcyjne okazały się również bankowe drukarki – każde dziecko chciało zobaczyć jak drukują się bankowe dokumenty!

 

Spotkanie z Bankiem dobiegło końca. Na koniec spotkania, jak to zwykle w Banku bywa, dzieci otrzymały bankowe prezenty i… słodko podziękowały pracownikom Banku, którzy odkryli przed nimi trochę bankowej tajemnicy. Dzieciom dziękujemy za miłe spotkanie!

 

Źródło: Bank Spółdzielczy w Krotoszynie

ikona daty14-11-2017, 12:31 ikona autoraPB ikona wyświetleń1173
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość