Aktualności
grafika
Dalej w drogę... (SP nr 8)

 

Kolejny rocznik zakończył edukację w klasach gimnazjalnych dawnego Gimnazjum nr 4, które od tego roku wchodzą w skład Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi.

 

Uroczystość zakończenia roku odbyła się z udziałem władz miasta oraz rodziców tegorocznych absolwentów. Uczniowie trzecich klas ze śpiewem na ustach podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólne trzy lata.

 

Podczas uroczystości wręczono nagrody:

- Absolwentom Roku: Zofii Krzywonos (średnia ocen 5,89) oraz Dariuszowi Szczuraszkowi (średnia ocen 5.89),

- Laureatce Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego: Sabinie Majchrzak,

- Finalistce Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego: Natalii Konrady,

- Laureatce Programu Stypendialnego Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego: Julii Maćkowiak,

- Finalistom Ponadwojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej: Antoninie Nowak, Zuzannie Długiej, Zuzannie Nabzdyk i Antoniemu Szcześniakowi,

- zdobywcom I miejsca w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej (wyjazd do Brukseli): Natalii Konrady, Zuzannie Długiej oraz Antoniemu Szcześniakowi,

- zwyciężczyni Konkursu Wiedzy o Powiecie Krotoszyńskim oraz zdobywczyni III miejsca w Konkursie "Bitwa o Kasę": Julli Kwiatkowskiej.

 

Wśród tegorocznych absolwentów znaleźli się uczniowie pierwszej w mieście klasy dwujęzycznej. Inicjatorem i promotorem dwujęzyczności w naszej szkole jest Pani Dyrektor Aleksandra Leja.

 

Z nowymi umiejętnościami i doświadczeniami absolwenci wyruszają w dalszą drogę, by zdobywać wiedzę. Życzymy im powodzenia.

 

Relacja: https://www.youtube.com/watch?v=Gd-mdni1_Xk, http://sp8.krotoszyn.pl/n,uroczyste-zakonczenie-roku-szkolnego-2017-2018.

 

Tekst i zdjęcie:

SP nr 8 w Krotoszynie

ikona daty27-06-2018, 10:54 ikona autoraPB ikona wyświetleń1731
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość