Aktualności
grafika
Powiązane galerie:
Dzień Edukacji Narodowej

 

11 października 2018 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Krotoszynie odbył się Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym dzieci z Przedszkola nr 2 „Biedronka”, przygotowanym pod kierunkiem pań Ewy Pawłowskiej i Martyny Zielińskiej. Następnie nauczyciele złożyli ślubowanie. Burmistrz Krotoszyna docenił pracę nauczycieli i dyrektorów szkół oraz przedszkoli wręczając 26 osobom nagrody pieniężne. Emerytowani nauczyciele otrzymali natomiast odznaki za 50-letnią przynależność do ZNP przyznane przez Prezesa Zarządu Głównego ZNP. Doceniono również sponsorów, którzy wiele razy wspierali rozwój krotoszyńskiej oświaty. Całość zakończyła się koncertem zespołu Sul Jazzband.

 

Pełna lista nagrodzonych:


Ślubowanie:

– Karolina Adler-Grobelna – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Krotoszynie,

– Paulina Bartczak – nauczycielka Szkoły Podstawowej w Świnkowie,

– Anna Dykcik – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie,

– Katarzyna Kaj – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie,

– Halszka Kobierska-Obal – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie,

– Anna Marcinkowska – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie,

– Daria Narożniak – nauczycielka Przedszkola nr 5 w Krotoszynie,

– Barbara Pawlicka – nauczycielka Przedszkola nr 1 w Krotoszynie,

– Tomasz Bartyzel – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie.

 

Wręczenie nagród pieniężnych Burmistrza Krotoszyna dyrektorom i nauczycielom (Zarządzenie Burmistrza Krotoszyna z dnia 21 września 2018 r.):

Dyrektorzy:

1. Renata Patalas – Szkoła Podstawowa nr 5 w Krotoszynie

2. Sabina Rybakowska – Szkoła Podstawowa w Benicach

3. Dominika Stasik – Szkoła Podstawowa w Kobiernie

4. Aleksandra Wachowiak – Szkoła Podstawowa w Roszkach

5. Ireneusz Nowak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Krotoszynie

6. Zenon Szczęsny – Szkoła Podstawowa w Lutogniewie

Wicedyrektorzy:

1. Mirosława Bała – Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie

2. Anna Kaźmierczak – Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie

3. Łukasz Paszek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Krotoszynie

4. Barbara Zimmermann – Przedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie

Nauczyciele:

1. Beata Ceglarz – Szkoła Podstawowa nr 5 w Krotoszynie

2. Malwina Dolata – Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie

3. Monika Dopierała – Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie

4. Ilona Ibron-Pawlak – Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Krotoszynie

5. Karolina Jaworska – Przedszkole nr 5 w Krotoszynie

6. Mariola Kudrykiewicz – Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Krotoszynie

7. Bettina Maciejewska-Wciórka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Krotoszynie

8. Izabela Malmur – Szkoła Podstawowa w Roszkach

9. Joanna Michalak – Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Krotoszynie

10. Ilona Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Krotoszynie

11. Violetta Morawska – Samorządowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krotoszynie

12. Beata Pawlak – Szkoła Podstawowa nr 5 w Krotoszynie

13. Nina Szuniewicz – Szkoła Podstawowa w Roszkach

14. Aneta Woźniak – Szkoła Podstawowa w Biadkach

15. Sławomir Kramarz – Szkoła Podstawowa nr 4 w Krotoszynie

16. Cezary Grenda – Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie

 

Wręczenie emerytowanym nauczycielom odznaki za 50-letnią przynależność do ZNP:

1. Pani Irena Broda – emerytowana nauczycielka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Krotoszynie

2. Pani Eugenia Ciesiółka – emerytowana nauczycielka SP1 w Krotoszynie

3. Pani Maria Junczak – emerytowana nauczycielka SP8 w Krotoszynie

4. Pani Irena Kamińska – emerytowana nauczycielka SP5 w Krotoszynie

5. Pani Bogumiła Ziembinska – emerytowany wicedyrektor SP8 w Krotoszynie

 

Wręczenie podziękowań sponsorom:

1. Wiesław Buliński – Nadleśniczy, Nadleśnictwo Krotoszyn

2. Robert Chmielarz, Orpiszew

3. Marcin Jamry – prezes PGKiM

4. Maciej Kołodziejski, Krotoszyn

5. Daria Krysztofiak-Głodas i Zbigniew Głodas - Centrum Usług Cateringowych, Krotoszyn

6. Jan Krzywonos - Prezes Zarządu Jotkel Sp. z o.o. Sp. k., Krotoszyn

7. Monika Kwiatkowska, Lutogniew

8. Beata Macniak - Restauracja „Przepiórka”, Świnków

9. Robert Minta - Instalacje Elektroenergetyczne i Techniczne, Krotoszyn

10. Radosław Nowaczyk, Krotoszyn

11. Katarzyna i Tomasz Ochmann, Gorzupia

12. Ilona i Marek Paulińscy, Krotoszyn

13. Jan Pluta - Wiceprezes Zarządu BS w Krotoszynie

14. Maciej Poczta, Biadki

15. Marta Poczta, Krotoszyn

16. Maciej Pohl, Krotoszyn

17. Magdalena Ratajczyk, Krotoszyn

18. Monika Panek-Siudy i Tomasz Siudy, Krotoszyn

19. Michał Tokarski, Orpiszew

20. Adam Tyrakowski, Przedsiębiorstwo ADAM1 Import-Eksport, Krotoszyn

21. Stanisław Tyrakowski, Firma AT, Krotoszyn

ikona daty12-10-2018, 10:32 ikona autoraPB ikona wyświetleń891
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość
2018-12-14-czesuaf-380.jpg