Aktualności
grafika
Uroczysta Gala Akademicka

 

Dnia 7 października 2018 r. w Centrum Doskonalenia Nauczycieli ,,Eskulap” w Krotoszynie po raz drugi miała miejsce uroczysta Gala Akademicka wręczenia świadectw absolwentom studiów podyplomowych Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wielkopolskiej w roku akademickim 2017/2018. Podczas uroczystości z rąk Jego Magnificencji Rektora Profesora Zwyczajnego Doktora Habilitowanego Ireneusza Kubiaczyka świadectwa odebrali absolwenci kierunku Pedagogika w specjalnościach: Oligofrenopedagogika, Terapia Pedagogiczna, Przygotowanie Pedagogiczne, Zintegrowana Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna.

W wydarzeniu, które poprowadziła mgr Wanda Kruszczyńska - dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Eskulap” w Krotoszynie, udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych oraz władze Uczelni.

Następnie głos zabrał Jego Magnificencja Rektor prof. zw. dr hab. Ireneusz Kubiaczyk. Podziękował on absolwentom za trud pracy włożonej w naukę oraz wykładowcom za profesjonalne prowadzenie zajęć. Słowa podziękowania kierował także do pani dyrektor, która umożliwiła nauczycielom studiowanie w Krotoszynie oraz podkreślał zalety studiów podyplomowych prowadzonych przez Wielkopolską Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną w Środzie Wlkp.

Wyrazy zadowolenia z realizacji studiów i owocnej współpracy z Uczelnią, która przyczynia się do podnoszenia i utrzymywania wysokiego poziomu edukacji w powiecie krotoszyńskim i całej południowej Wielkopolsce przekazał, w imieniu Starosty Krotoszyńskiego Pana Stanisława Szczotki i Burmistrza Krotoszyna Pana Franciszka Marszałka, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Krotoszynie – Pan Przemysław Wójcik wraz z Wiceburmistrzem Miasta Krotoszyna – Panem Ryszardem Czuszke.

Następnie w imieniu Absolwentów, Pani Danuta Praczyk oraz Pan Zenon Błaszczyk, podziękowali Władzom Uczelni, Pani Dyrektor Centrum oraz Pracownikom Dydaktycznym za profesjonalne przygotowanie i prowadzenie zajęć, których efekty przedstawiono w prezentacji multimedialnej.

Na zakończenie pani Dyrektor Wanda Kruszczyńska życzyła wszystkim Absolwentom pomyślności oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. ,,Wierzę, że ukończone studia podyplomowe Wam w tym pomogą, że otworzą możliwości realizacji swoich najskrytszych marzeń i życiowych celów. Pamiętajcie, aby wdrażać w swojej pracy zawodowej piękne słowa Stanisława Wyspiańskiego ,,idziesz przez świat i światu nadajesz kształt przez swoje czyny” – podkreśliła Pani Dyrektor.

Miłym akcentem spotkania był przygotowany słodki poczęstunek, podczas którego absolwenci mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi organizacji studiów oraz własnymi planami na przyszłość.

Centrum Doskonalenia Nauczycieli ,,Eskulap” w Krotoszynie obecnie prowadzi rekrutację na rok akademicki 2018/2019. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych na naszej stronie internetowej: www.centrumeskulap.eu lub w sekretariacie Centrum.

 

 

 

 

 

 

 

 

ikona daty15-10-2018, 10:41 ikona autoraPB ikona wyświetleń565
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość