Aktualności
grafika
Zimowa Giełda Piosenki - zagłosuj na aGain!

 

Krotoszyński zespół aGain bierze udział w konkursie Zimowa Giełda Piosenki 2017 organizowanym przez opolskie Radio Sygnały i Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego. Zespół liczy na Wasze głosy. W poniedziałek 9 stycznia w godz. 21:00 - 22:30 na antenie Radia Sygnały słuchacze wybiorą pierwszego finalistę Zimowej Giełdy Piosenki 2017. Spośród 6 zespołów tylko jeden zakwalifikuje się do finału Giełdy. Zasady głosowania zostaną podane w trakcie trwania audycji. Zespół, który otrzyma największą ilość głosów przyjedzie do Opola. Zachęcamy więc do włączenia audycji Radia Sygnały i zagłosowanie na krotoszyński zespół.

 

Uwaga! Głosować można tylko podczas trwania audycji!

 

 

Zespół muzyczny aGain powstał w czerwcu 2015 roku w mieście Krotoszyn. Gramy szeroko pojętego rock’a z melodyjnym wokalem opartego o ciężkie nuty. Żywa sekcja rytmiczna w połączeniu z ciężką gitarą oraz charakterystycznym melodyjnym wokalem tworzą obecny klimat kapeli. Nie uciekamy również od grania coverów inspirujący zarówno nas jak i publiczność, która pojawia się na naszych koncertach. Są to utwory zarówno Polskich zespołów : Acid Drinkers, Milczenie Owiec, Ania Rusowicz czy Ewa Farna jak również standardy takie jak Led Zeppelin czy Guano Apes. Komponowanie i granie muzyki to dla nas hobby, rozrywka i zabawa, która ma tworzyć atmosferę i uszczęśliwiać nie tylko nas ale i wszystkich tych którzy chcą choć na chwile wpaść w wir rock’n'rolla. Wszyscy pracujemy zawodowo a każdą wolną chwile staramy się poświęcać na to co nam ” w duszy gra”.


Skład zespołu:

Agata  – vocal

Marek „Longer”  – bass / vocal

Marcin „Kaczor” – drums

Robert „Bobbie / Rogger” – guitar

 

Zespół aGain zaprasza na swoją oficjalną stronę internetową, gdzie można obejrzeć zdjęcia, posłuchać muzyki i śledzić wydarzenia z życia zespołu.

 


 

 

Zimowa Giełda Piosenki to doskonała okazja, aby zaprezentować swój zespół. Każdego roku w Opolu można zobaczyć najlepsze studenckie zespoły z całej Polski. Tegoroczne eliminacje zostały przedłużone do 15 stycznia więc szansę na udział w konkursie ma jeszcze każdy. Aby zgłosić swój zespół należy podesłać 3 nagrania zespołu, logotyp i opis zespołu na adres


A więcej o konkursie Zimowa Giełda Piosenki można przeczytać na jego oficjalnej stronie internetowej.

 

ikona daty09-01-2017, 10:32 ikona autoraRedaktor KOK ikona wyświetleń1838
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość