Aktualności
grafika
20.01 - Spotkanie autorskie z Jolantą Bartoś

 

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera oraz Rzecz Krotoszyńska serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Jolantą Bartoś, autorką książki "Niepokorna", które odbędzie się 20.01.2017r. o godz. 18:00 w bibliotece.

 

Jolanta Bartoś – ur. 29 sierpnia 1969 r. w Jarocinie, przez większość lat mieszkanka Krotoszyna, obecnie związana z Lesznem. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej gdzie uzyskała tytuł magistra PR. Artystyczna dusza wyczulona na piękno. Przygodę z literaturą rozpoczęły bajki opowiadane młodszemu bratu, potem liczne historie pisane do szuflady. Obecnie publikuje na łamach portalu glosleszna.pl

 

"Niepokorna" to bardzo sprawnie i sugestywnie opowiedziana historia, która przydarzyć by się mogła każdemu z nas. Niezwykle prawdziwa w swej wymowie fabuła powieści od pierwszych stron wciąga wartką akcją, ciekawie poprowadzonymi wątkami tajemniczych zaginięć młodych dziewczyn, oraz żywymi dialogami. Główna jej bohaterka jest kobietą z krwi i kości, pokaleczoną przez los, cichą ale nieugiętą. Nieopatrznie szukającą szczęścia w ramionach mężczyzny, który wcale nie jest tym za kogo się podaje.

 

 

ikona daty20-01-2017, 11:11 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń2154
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość