Aktualności
grafika
W Urzędzie Miejskim w Krotoszynie zapłacisz kartą lub telefonem

Informujemy, że od dnia 19 października 2017 r. w Kasie Urzędu Miejskiego w Krotoszynie istnieje możliwość płatności w formie bezgotówkowej.  
 
Urząd Miejski w Krotoszynie przystąpił do Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej. Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora Programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.
 
Podatnicy dokonujący płatności w Kasie Urzędu Miejskiego w Krotoszynie mogą płacić i uiszczać zdecydowaną większość opłat za pomocą karty płatniczej (VISA i MasterCard) lub telefonu, który posiada odpowiednią aplikację – konieczny jest system płatności BLIK, który jest dostępny dla klientów kilku banków.
 
Bezgotówkowo będzie można uiszczać zobowiązania dotyczące podatków i opłat lokalnych (podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek leśny, opłata skarbowa, opłata adiacencka, itp.) oraz innych płatności dokonywanych w urzędzie.
Osoby dokonujące płatności w kasie Urzędu Miejskiego w Krotoszynie w formie bezgotówkowej nie ponoszą dodatkowych kosztów z tego tytułu.

Jednocześnie przypominamy iż Kasa czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.
 
 
* Więcej na temat płatności BLIK-iem...
 
 

 
 

ikona daty19-10-2017, 07:29 ikona autoraaa ikona wyświetleń5896
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość