Aktualności
grafika
Podsumowanie Półkolonii - TURNUS II

Zakończył się już drugi turnus półkolonii organizowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK Sp. z o.o. w Krotoszynie. Turnus trwał od dnia 16 do 26.08.2017 r. i uczestniczyło w nim ponad 100 dzieci.

 

Zajęcia odbywały się głównie na hali sportowo-widowiskowej przy ul. Olimpijskiej 10, gdzie dzieci brały udział w zajęciach oferowanych przez TAR KROTOSZYN (sumo), LAB Krotoszyn (zajęcia na trampolinach), Akademię Sztuk Walki NIPPON (karate) i Akademię Talentów (piłka nożna). Było aktywnie i wesoło.

 

Uczestnicy brali także udział w warsztatach zorganizowanych przez Centrum Budowlane Banaszak – „Poznajemy kolory” oraz w zajęciach tanecznych w Centrum Tańca Show Dance i zajęciach sportowych z Panem Łukaszem Baranem - ASTRA Krotoszyn. Półkolonistów odwiedziła również Straż Miejska z autochodzikiem.

 

Dzieci chodziły także na krytą pływalnię i kręgielnię, zwiedziły krotoszyńskie Muzeum, Komendę Policji, Urząd Miejski oraz Starostwo Krotoszyńskie. Obejrzały seans w kinie. Dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Krotoszynie uczestnicy wybrali się również na wycieczkę do Deli Parku. Dzieci były zadowolone i bawiły się wspaniale.

 

Tekst i zdjęcia: CSiR Wodnik

 

Galeria dostępna pod adresem: http://www.csir.krotoszyn.pl/galeria-5829-polkolonie_z_csir_wodnik_sp_z_o_o_w.html

ikona daty31-08-2017, 07:35 ikona autoraPB ikona wyświetleń804
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość