Aktualności
grafika
29.09 - Spotkanie autorskie z Jolantą Bartoś oraz promocja nowej książki pisarki pt. „Jad”

 

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera w Krotoszynie oraz Rzecz Krotoszyńska serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Jolantą Bartoś oraz promocję nowej książki pisarki pt. „Jad”, które odbędzie się 29.09.2017r. (piątek) o godz. 17:30 w bibliotece.

 

Jolanta Bartoś - współpracuje z redakcją glosleszna.pl. Z wykształcenia jest dziennikarką i PR-owcem. Ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Wrocławskim.

 

„Jad” to wciągająca i intrygująca powieść kryminalna, która łączy w sobie ciekawie skonstruowanych bohaterów, wywołujących w czytelniku różne emocje, wielotorowość i wielowątkowość, zaskakującą fabułę oraz tło powieści, które jest dla niej niezwykle ważne. Tutaj każdy element, jak w układance, ma swoje odpowiednie miejsce. Autorka porusza w swej książce kilka istotnych, wciąż aktualnych tematów, zmusza tym samym do szerszej dyskusji, zręcznie buduje napięcie, stopniując w nas ciekawość i chęć poznania finału toczącej się sprawy. Jola Bartoś w doskonałej formie twórczej!

 

Recenzja: nietypowerecenzje.blogspot.com

 

ikona daty29-09-2017, 14:11 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń1334
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość