Aktualności
grafika
Zaproszenie na Forum Liderów

W imieniu organizatorów zapraszamy na I Wielkopolskie Forum Liderów Lokalnych, które odbędzie się 23 maja 2018 r. w godz. 14.00 – 18.00 w Poznaniu.

Celem Forum jest nie tylko zwiększenie motywacji i wiedzy liderów na temat działań w społeczności lokalnej, ale także stworzenie platformy wymiany doświadczeń pomiędzy osobami z różnych zakątków Wielkopolski.

W trakcie Forum będzie można wysłuchać prelekcji Jacka Rozenka, który w ciekawy sposób opowie o znalezieniu w sobie motywacji do działania.

Kolejnym punktem będzie czas na wymianę doświadczeń wśród uczestników o:

– sposobach pracy ze społecznością lokalną (prowadząca: Magdalena Popłońska – Kowalska – ambasadorka Stowarzyszenia CAL)
– mobilizacji ludzi do aktywności (prowadzący: Joanna Francuz – Jankowska i Anna Żygulska -Urząd Miasta Poznania oraz Tomasz Szwałek – Schron Kultury Europa)
– sposobach  opowiadania o działaniach społecznych (prowadząca: Wanda Wasilewska – Radio Poznań)
– partnerstwie i sposobach ich tworzenia (prowadząca: Beata Grzegorzewska – Stowarzyszenie Centrum PISOP w Lesznie).

Program Forum z pewnością zainteresuje wszystkich działających w społecznościach lokalnych, poszukujących nowych inspiracji.

Organizatorami Forum są: Stowarzyszenie Centrum PISOP, Stowarzyszenie CAL, Miasto Poznań, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu.

Więcej informacji tutaj

 

ikona daty16-05-2018, 09:50 ikona autoracki jj ikona wyświetleń1038
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość