Aktualności
grafika
Zawodnicy LKS Ceramik z medalami

Trójka zawodników: Maciej Kosmalski, Dawid Sworowski i Bartek Stodolny reprezentowała Ceramik Krotoszyn na silnie obsadzonych zawodach w Osielsku (10-11.11.2017) w których startowało 250 zawodników z 4 państw – Polska, Rosja, Ukraina i Słowacja. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, byliśmy świadkami wielu pasjonujących walk.

 

W kategorii 47 kg brąz wywalczył Maciej Kosmalski, który przegrał jedynie po bardzo wyrównanej walce z zawodnikiem z Ukrainy Zaitcev Kirill. Wynik walki był dość dyskusyjny, ale tak czasem bywa, że sędziowie oceniają akcję inaczej niż byśmy chcieli. Ważne, że Maciek walczył jak równy z równym, niczym nie ustępując zawodnikowi z Ukrainy.

 

Równie dobry występ zanotował Dawid Sworowski, który mimo, iż był najmłodszym zawodnikiem w kategorii 47 kg, zajął VIII miejsce wygrywając na plecy jedną walkę. Taki start i możliwość walki m.in. z zawodnikami z Rosji na pewno zaowocuje w przyszłości.

 

Bartek Stodolny w kat. 73 kg także był III, przegrywając na punkty w walce o wejście do finału. Wynik walki 14:14 mówi sam za siebie, warto dodać, że Bartek zmagał się z kontuzją, która uniemożliwiła mu walkę na 100%. Jest to kolejny sukces tego zawodnika, który tydzień wcześniej wywalczył również brązowy medal na Mistrzostwach Polski Młodzików.

 

* Więcej na ten temat na stronie LKS CERAMIK - KLIKNIJ

ikona daty15-11-2017, 08:34 ikona autorammc ikona wyświetleń1276
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość