Aktualności
grafika
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski JAPAN KARATE ASSOCIATION 2017

W niedzielę 22 października 2017 r. w Hali Widowiskowo Sportowej w Krotoszynie odbyły się zawody karate dla dzieci i młodzieży, zorganizowane przez Klub Sportowy KROTOSZ, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Miasto i Gmina Krotoszyn, Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik oraz Japan Karate Association - Polska.

 

W zawodach udział wzięło ponad 110 zawodników z 11 klubów karate z całej Polski. Głównym celem zawodów była integracja ćwiczących JKA Karate Shotokan.

 

 

KLUBY STARTUJĄCE:

1. KLUB SPORTOWY WOJOWNIK OTWOCK

2. UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

3. KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

4. KLUB KARATE GANKAKU MUROWANA GOŚLINA

5. KLUB KARATE SHIRO KOZIEGŁOWY

6. MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE KLUB KARATEKA

7. KARATE KLUB WARSZAWA

8. BONUM FUTURUM- SEKCJA KARATE

9. KLUB KARATE KONTRA ŻARY

10. KLUB SPORTOWY JAGUAR KROSNO ODRZAŃSKIE

11. KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

 

WYNIKI:


PUCHAR POLSKI:

 

Kata indywidualne dziewcząt – 8-10 lat:

1. Nikola Seremak - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

2. Antonina Zembowicz – UKS BUDO GRODZISK WIELKOPOLSKI

3. Aleksandra Federkiewicz – MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE KLUB KARATEKA

 

Kata indywidualne dziewcząt – 11-12 lat:

1. Marta Pietrzak - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

2. Celine Wunsche - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

3. Barbara Świątkowska – KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

 

Kata indywidualne dziewcząt – 13-15 lat:

1. Martyna Kaj - KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

2. Martyna Grajcar - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

3. Magdalena Zawadka - KLUB SPORTOWY WOJOWNIK OTWOCK

 

Kata indywidualne chłopców – 8-10 lat:

1. Kamil Sawicki - MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE KLUB KARATEKA

2. Jakub Lenk - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

3. Szymon Juźwicki - KLUB SPORTOWY WOJOWNIK OTWOCK

 

Kata indywidualne chłopców – 11-12 lat:

1. Paweł Jakubowicz - KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

2. Maks Binkowski - KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

3. Igor Urbański - KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

 

Kata indywidualne chłopców – 13-15 lat:

1. Kamil Kościcki - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

2. Jakub Wojciechowski - KLUB KARATE SHIRO KOZIEGŁOWY

3. Stanisław Swora - KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

 

Kumite indywidualne dziewcząt – 9-11 lat:

1. Marta Pietrzak - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

2. Maja Jaskot - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

3. Antonina Zembowicz - KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

 

Kumite indywidualne dziewcząt – 12-13 lat:

1. Angelika Trębińska – MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE KLUB KARATEKA

2. Jagoda Augustyniak - KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

3. Karolina Kilim – KLUB SPORTOWY WOJOWNIK OTWOCK

 

Kumite indywidualne dziewcząt – 14-15 lat:

1. Martyna Grajcar - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

2. Martyna Kaj- KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

3. Anita Daniłowicz - KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

 

Kumite indywidualne chłopców – 9-11 lat:

1. Robert Bystrowski – KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

2. Szymon Burkowski - KLUB SPORTOWY WOJOWNIK OTWOCK

3. Wojciech Ulewicz - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

 

Kumite indywidualne chłopców – 12-13 lat:

1. Jakub Kwaczyński – UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

2. Antoni Moniakowski - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

3. Aaron Stankiewicz - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

 

MISTRZOSTWA POLSKI:


Kata indywidualne kobiet – 16-20 lat:

1. Kamila Skałacka - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

2. Natalia Kozłowska - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

3. Natalia Urbanowska - KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

 

Kumite indywidualne kobiet – 16-17 lat:

1. Natalia Kozłowska – KLUB KARATE KONTRA ŻARY

2. Kamila Skałacka – KLUB KARATE KONTRA ŻARY

3. Weronika Dudek - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

 

Kata indywidualne mężczyzn– 16-20 lat:

1.Radosław Kawałek - KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

2. Eryk Rogalka - KLUB SPORTOWY KROTOSZ KROTOSZYN

3. Kamil Gołuch – KLUB SPORTOWY JAGUAR KROSNO ODRZAŃSKIE

 

Kata indywidualne mężczyzn – +21 lat:

1. Daniel Radlicki – KLUB KARATE SHIRO KOZIEGŁOWY

2. Łukasz Rosiak – KLUB KARATE WARSZAWA

3. Jakub Malicki - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

 

Kumite indywidualne mężczyzn – 16-17 lat:

1. Dawid Jatkowski – KLUB KARATE KONTRA ŻARY

2. Radosław Kawałek – KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

3. Jan Mager - KLUB KARATE SHIRO KOZIEGŁOWY

 

Kumite indywidualne mężczyzn – +21 lat:

1. Jakub Malicki - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

2. Łukasz Rosiak – KLUB KARATE WARSZAWA

3. Kamil Gołuch - KLUB SPORTOWY JAGUAR KROSNO ODRZAŃSKIE

ikona daty15-11-2017, 10:49 ikona autoraPB ikona wyświetleń394
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość