Aktualności
grafika
23.03 - Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w szachach (IV turniej)

 

23 marca w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera odbędzie się IV turniej Otwartych Mistrzostw Powiatu Krotoszyńskiego w Szachach. Wielkopolska Gazeta Lokalna Krotoszyn objęła patronat medialnym nad tym wydarzeniem.

 

W zawodach mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych – urodzeni w 2004 roku i młodsi. Rywalizacja toczyć się będzie podczas pięciu turniejów – 24 listopada, 12 stycznia, 9 lutego, 23 marca oraz 8 czerwca – systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund.

 

W każdym turnieju najlepsza trójka w gronie chłopców i dziewcząt otrzyma pamiątkowe dyplomy. Do klasyfikacji ogólnej liczyć się będzie suma punktów zdobytych w czterech najlepszych turniejach, a przy równej liczbie oczek zdecyduje lokata na ostatnich zawodach.

 

Uroczyste zakończenie mistrzostw odbędzie się 8 czerwca 2018, po ostatnim turnieju. Najlepsi otrzymają puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Udział w mistrzostwach jest bezpłatny.

 

Zapisy przyjmuje Przemysław Gustowski pod numerem telefonu 503 004 919. Patronem honorowym i fundatorem nagród jest Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, a partnerem – Krotoszyńska Biblioteka, które nieodpłatne zapewnia miejsce na przeprowadzenie zawodów.

 

ikona daty22-03-2018, 08:09 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń3120
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość