Aktualności
grafika
Szkoła Podstawowa w Gorzupi prosi o głosy!
Szkoła Podstawowa w Gorzupi jako jedyna z Miasta i Gminy Krotoszyn zakwalifikowała się do etapu wstępnego "Szkoły Małego Inżyniera".

Projekt, którego głównym celem jest promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół podstawowych, realizowany jest wspólnie przez firmę Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

Każda z 13 zwycięskich szkół otrzyma niepowtarzalny zestaw nagród (Zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 o wartości 6000 złotych!), który dostarczy wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do promocji nauk ścisłych w naszej placówce. Dzięki nim nawet młodsze dzieci pokochają robotykę i automatykę. Praktyczna wiedza przekazana w atrakcyjny sposób to klucz do umysłów i serc przyszłych (małych jeszcze) inżynierów.

Aby zostać laureatem projektu

potrzebujemy Państwa głosów.

Głosowanie trwa od 1 tylko do 15 grudnia br.

Aby oddać głos, należy wyszukać Szkołę Podstawową w Gorzupi na stronie konkursu
lub wejść bezpośrednio przez niżej podany link.

Następnie należy podać numer telefonu, na jaki wysłany zostanie SMS z kodem. Jeden numer może oddać tylko jeden głos dziennie. Głosowanie jest bezpłatne, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa Volkswagen Poznań.
Organizatorzy nie będą wykorzystywać wprowadzonych numerów telefonów do jakichkolwiek innych celów za wyjątkiem działań związanych z przebiegiem głosowania, w tym nie będą przesyłać żadnych informacji marketingowych oraz promocyjnych.

Liczymy na Państwa głosy :)
Społecznośc SP w Gorzupi

Tutaj - strona konkursu  

ikona daty01-12-2017, 12:58 ikona autoraib ikona wyświetleń1754
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość