Aktualności
Płatność telefonem w Strefie Płatnego Parkowania

Już od 15 grudnia 2017 kierowcy w Krotoszynie, będą mogli skorzystać z nowej formy wnoszenia opłat w Strefie Płatnego Parkowania. W tym dniu w mieście uruchomiony zostanie System moBILET.

 

moBILET stanowi wygodną i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego zakupu biletów parkingowego. Daje to kierowcy możliwość zakupu biletu zawsze i wszędzie (24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu) bez konieczności szukania parkomatu czy posiadania gotówki na jego zakup.

 

System jest dostępny we wszystkich sieciach komórkowych, zarówno dla numerów z abonamentem jak i na kartę. Wszystko czego potrzebuje użytkownik, to telefon komórkowy z zainstalowaną bezpłatną aplikacją oraz dostępem do Internetu.

 

Aby korzystać z moBILET należy pobrać aplikację ze stronę m.mobilet.pl lub z dedykowanego sklepu z aplikacjami w telefonie. Podczas pierwszego uruchomienia konieczne jest przeprowadzenie krótkiej rejestracji, doładowanie konta dowolną kwotą i już możemy kupować bilety.

 

moBILET działa na zasadzie elektronicznej portmonetki – przedpłata (prepaid) na indywidualny rachunek moBILET, otrzymany podczas rejestracji. Aby dokonać wpłaty na konto Użytkownik może skorzystać z tradycyjnego przelewu bankowego, karty kredytowej, lub ekspresowego zasilenia poprzez stronę internetową lub bezpośrednio z aplikacji mobilnej.

 

Dzięki intuicyjnej obsłudze, zakup jest bardzo prosty. W celu opłacenia postoju w strefie, po zaparkowania należy uruchomić aplikację, wybrać „Parkowanie”, a następnie miasto, ulicę, numer rejestracyjny, czas postoju i potwierdzamy zakup.

 

Po zatwierdzeniu wybranych parametrów system łączy się z serwerem za pomocą Internetu, a my otrzymujemy aktywny bilet, który jest potwierdzeniem prawidłowo wniesionej opłaty.

 

W systemie moBILET nie pobiera się żadnych dodatkowych opłat. W zależności od taryfy operatora komórkowego użytkownik może ponosić jedynie dodatkowy koszt połączenia telefonu z Internetem.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.mobilet.pl.

ikona daty12-12-2017, 08:54 ikona autoraPB ikona wyświetleń3184
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość