Aktualności
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja24-01-2018 13:53
ikona autorPB
ikona ilości zdjęć22
Turniej o Puchar Prezydenta LIONS CLUB Krotoszyn

W dniach 20-21 stycznia br. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie odbył się kolejny turniej piłkarski o Puchar Prezydenta LIONS CLUB Krotoszyn pod patronatem Burmistrza Krotoszyna. Do naszego miasta zjechały zespoły z rejonu Powiatu Krotoszyńskiego oraz Wielkopolski. 20 stycznia jedenaście zespołów w kategorii orlik walczyło o miano najlepszej drużyny turnieju.

 

Klasyfikacja generalna kategorii orlik:

1. Gos Koźmin Wlkp.

2. Akademia Piłkarska Komorniki

3. Pogoń Zduńska Wola

Pozostałym zespołom dziękujemy za udział w turnieju:

KKS Astra Krotoszyn 1, KKS Astra Krotoszyn 2, UKS "Trójka" Krotoszyn 1, UKS " Trójka" Krotoszyn 2, MKS Kania Gostyń, Dąbroczanka Pępowo, Orzeł Lipno, KUKS "6" Zębców.

 

Zostali także wyróżnieni zawodnicy turnieju - jedenastka marzeń:

1. KKS Astra Krotoszyn 1

Bartosz Kot

2. UKS „Trójka” Krotoszyn 2

Mikołaj Plachimowicz

3. MKS Kania Gostyń

Filip Sierżant

4. Pogoń Zduńska Wola

Igor Glądała

5. KKS Astra Krotoszyn 2

Patryk Figlak

6. Gos Kożmin Wlkp.

Leszek Rybicki

7. Dąbroczanka Pępowo

Jan Łagocki

8. Orzeł Lipno

Maciej Juskowiak

9. UKS „Trójka” Krotoszyn 1

Jakub Dzwoniarek

10. KUKS „6” Zębców

Fryderyk jańczak

11. Akademia Piłkarska Komorniki

Jakub Loba.

 

21 stycznia odbył się natomiast turniej najmłodszej kategorii żak. Podobnie jak dzień wcześniej nie obyło się bez emocji oraz meczów na naprawdę wysokim poziomie.

 

Klasyfikacja generalna kategorii żak:

1. KA 4 resPect

2. MKS Kania Gostyń

3. Akademia Piłkarska Reissa Gostyń 1

Pozostałym zespołom dziękujemy za udział w turnieju:

KKS Astra Krotoszyn 1 2009, KKS Astra Krotoszyn 2 2010 , Orzeł Lipno, GOS Koźmin Wielkopolski, Oranje Konin, Akademia Piłkarska Reissa 2, KUKS "6" Zębców, Stella Luboń.

 

Wybrano także jedenastkę turnieju - jedenastkę marzeń:

1. KKS Astra Krotoszyn 1

Maksymilian Konarski

2. Akademia Reissa Gostyń 2

Szymon Szafraniak

3. Oranje Konin

Sroczyński Patryk

4. KKS Astra Krotoszyn 2

Adrian Mańka

5. MKS Kania Gostyń

Michał Snuczko

6. Orzeł Lipno

Stanisłąw Gorczyca

7. KUKS „6” Zębców

Wojciech Matuszak

8. Akademia Reissa Gostyń 1

Franciszek Błaszczak

9. Ka 4 resPect

Aleksader Grześkowiak

10. GOS Kożmin Wlkp.

Stanisłąw Michalak

11. Stella Luboń

Jakub Galewski.

 

Medale oraz puchary wręczali przedstawiciele szkoły pani dyrektor Mariola Kaźmierczak, Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek oraz Prezydent LIONS CLUB KROTOSZYN Paweł Kanikowski.

Organizator dziękuje wszystkim osobom, którzy wspierali nas przez te dwa dni trwania turnieju, m.in. Stowarzyszeniu Lions Club Krotoszyn (które po raz trzeci pomaga sfinansować nagrody dla dzieci), rodzicom UKS" Trójka" Krotoszyn i Szkole Podstawowej nr 3 (którzy od początku przygotowań byli z nami), drobnym sponsorom oraz Miastu Krotoszyn i Starostwu Powiatowemu.

 

Tekst i zdjęcia: Organizatorzy

ikona daty24-01-2018, 14:58 ikona autoraPB ikona wyświetleń1287
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość