Aktualności
grafika
Powiązane galerie:
Nowa siedziba Biblioteki Pedagogicznej w Krotoszynie

Burmistrz Franciszek Marszałek wziął udział w uroczystym otwarciu krotoszyńskiej fili Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu.

 

Biblioteczna filia, która w Krotoszynie przez wiele lat funkcjonowała w Pałacu Gałeckich, ma obecnie siedzibę w budynku przy ulicy Mickiewicza 11.

 

Nowe lokum uroczyście otworzono w piątek 2 lutego w obecności przedstawicieli Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu. W spotkaniu wzięli udział także: wicestarosta Paweł Radojewski, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Krotoszynie Marek Olejnik, dyrektor Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej Ewa Bukowska, dyrektor Muzeum Regionalnego Piotr Mikołajczyk, dyrektor Zespołu Szkoł Ponadgimnazjalnych nr 1 Mirosława Cichowlas, dyrektor Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 Roman Olejnik oraz przedstawiciele innych filii kaliskiej książnicy.

Kierowniczka krotoszyńskiej filii Beata Urbańska po przywitaniu zaprosiła gości do przecięcia wstęgi w wejściu do nowego lokum bibliotecznego. Potem wszyscy z przyjemnością obejrzeli pomieszczenia pełne książek czekających na czytelników.

Burmistrz Krotoszyna przekazał na spotkaniu w imieniu władz gminy bon na 600 złotych na wsparcie wyposażenia filii w Krotoszynie.

ikona daty05-02-2018, 07:54 ikona autoraib ikona wyświetleń1808
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość
2018-12-14-czesuaf-380.jpg