Aktualności
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja09-02-2018 12:02
ikona autorRedaktor KBP
ikona ilości zdjęć9
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

 

W  Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera 17 stycznia 2018 odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki podczas, którego była omawiana książka „Zadurzenie”  Eve Ainsworth. 

 

Książka Eve Aingsworth porusza bardzo ważny temat, a dokładniej toksyczną miłość, toksyczny związek. Główną bohaterką jest Anna, która dotychczas nie znalazła osoby, z którą chciałaby być i nazywać go swoją miłością życia, do czasu aż na jej drodze staję przystojny Will. Jest to dla niej zaskoczeniem, że chłopak jak Will zainteresował się nią, dziewczyną, która nie ma nic do zaoferowania i jest bardzo przeciętną. Will jednak tak nie myśli i pokazuję jej, że ona ma dla niego wielkie znaczenie. Para zaczyna spędzać ze sobą coraz więcej czasu, przez co Anna nie ma czasu dla rodziny i przyjaciółki. Nie dostrzega tego, że Will zaczyna nią kierować, a jej życie zamienia się w manipulacje. Wszystko czego pragnie to być z Willem i sprawiać mu przyjemność, przez co zapomina o swoich potrzebach i potrzebach jej bliskich. 

 

Klubowiczki stwierdziły, że jest to książka, którą warto przeczytać, ale nie dla samej fabuły, tylko dla samego przesłania. Autorka porusza ważny temat który warto wziąć do sobie i do swojego serca. Dziewczynom  bardzo spodobał się  list na końcu każdego rozdziału, który był zawsze bardzo emocjonalny i dawał do myślenia. "Zadurzenie" to w pewien sposób ostrzeżenie dla dorastających kobiet, ale i mężczyzn, bo tak naprawdę może się im przytrafić to samo i nie jest to zależne od płci. 

 

Tekst: Marlena Nabzdyk

Zdjęcia: Klaudia Mielcarek

ikona daty09-02-2018, 11:07 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń1891
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość
2018-12-14-czesuaf-380.jpg