Aktualności
Zaproszenie dla firm do udziału w Krotofeście

26 maja 2018 roku będzie miała miejsce szósta odsłona „KrotoFEST-u - Festiwalu Aktywnych Sąsiadów”. KrotoFEST jest doskonałą okazją do zareklamowania lokalnych firm, ich produktów i usług.

Urząd Miejski w Krotoszynie proponuje lokalnym Firmom reklamę:

- na dużym telebimie przy scenie podczas całego dnia trwania imprezy (godz. 14:00 do 23:00),

- na oficjalnej stronie internetowej miasta www.krotoszyn.pl oraz na facebook’u miasta krotoszynpl w formie plansz reklamowych z logo Firmy – Partnera imprezy, w tygodniach ją poprzedzających, w czasie jej trwania i tuż po niej oraz na materiałach promujących imprezę: plakat, ulotka,

- na telebimie informacyjnym w holu głównego budynku urzędu przy ul. Kołłątaja 7 w formie plansz reklamowych z logo Firmy,

- podczas trwania imprezy na darmowym stoisku promocyjnym (dla chętnych).

W załączniku – wizualizacja form promocji zastosowanych (z zeszłorocznego KrotoFEST-u).

W zamian oczekujemy ufundowania nagród rzeczowych dla dzieci i młodzieży, startujących w przygotowanych przez organizację konkursach i turniejach. Istnieje także możliwość przelania środków finansowych na specjalne konto, z których to nagrody zostaną zakupione.

W razie pytań lub chęci zgłoszenia Firmy jako Partnera Festiwalu prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji i Współpracy Urzędu Miejskiego w Krotoszynie pod nr tel. 62 722 74 53 lub drogą e-mailową: .

ikona daty04-04-2018, 11:40 ikona autoraib ikona wyświetleń2403
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość