Aktualności
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja21-03-2018 12:09
ikona autorwodnik
ikona ilości zdjęć43
Zawody Pływackie

18 marca  na Basenie Wodnik w Krotoszynie odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Prezesa CSiR Wodnik Sp. z o.o. w Krotoszynie. Na zaproszenie KS Krotosz w zawodach brali udział  zawodnicy klubów pływackich w rocznikach 2010 i młodsi do 2004. 
Wyniki Zawodów Pływackich o Puchar Prezesa CSiR Wodnik Sp. z o.o. w Krotoszynie 

 Puchar Prezesa CSiR Wodnik Sp. z o.o.  otrzymali pływacy KS Krotosz za zdobycie 46 medali( 19 złotych, 14 srebrnych i 13 brązowych

 Rocznik 2010 i młodsi-25m stylem dowolnym

Martyna Jankowska-25,86s-KS Krotosz

Alicja Sobierajczyk-28,42s-KS Krotosz

Alicja Urban-30,34s-KS Krotosz

Antonina Figaj-31,70s-KS Krotosz

Dominika Roszczak-32,54s-UKS Piast

Zofia Niźniowska-33,76s-KS Krotosz

Weronika Wierzowiecka-36,45s-KS Krotosz

Maria Pacholczyk-36,71s-KS Krotosz

Zuzanna Kulińska-43,83s-UKS 1

Agata Środa-43,89s-KS Krotosz

Magda Linke-44,59s-UKS Piast

Barbara Gmurek-46,83s-UKS Matatończyk

 Jakub Wilczura-20,54s-KS Krotosz

Filip Idzikowski-22,32s-UKS Maratonczyk

Szymon Jańczak-26,18s-UKS Piast

Aleksander Kurek-26,49s-UKS Delfin

Kacper Stelmaszyk-27,20s-UKS 1

Marcel Muszyński-27,74s-KS Krotosz

Piotr Krawczyński-29,02s-KS Krotosz

Sebastian Zakoński-1:53,64s-UKS 1

 Rocznik 2009-50m stylem dowolnym

Amelia Szewczyk-49,26s UKS Maratończyk

Amelia Kłokowska-54,04s-UKS Maratończyk

Magdalena Olachowska-59,74s-UKS Maratończyk

Zuzanna Gęsiarek-1:00,04s-KS Krotosz

Olga Chromińska-1:00,76s

Zuzanna Mosińska-1:08,81s- UKS Maratończyk

Piotr Niżniowski-39,58s-KS Krotosz

Igor Hamrol- 41,29s-UKS Delfin

Mateusz Praczyk-51,17s-UKS Piast

Bruno Legutko-53,89s- UKS 1

Jakub Klik-54,61s-UKS 1

Mateusz Bilski-1:01,04s-UKS Maratończyk

Szymon Kaczmarek-1:06,13s-KS Krotosz

Fabian Mujta-1:09,89s-KS Krotosz

Wiktor Grzyb-1:10,11s-UKS Maratończyk

Marcin Krawczynski-1:11,12s-KS Krotosz

Kacper Wróbel-1:11,92s-KS Krotosz

Rocznik 2008-50m stylem dowolnym

Lena Kluba-42,79s-KS Krotosz

Maja Marcinkowska-43,89s-KS Krotosz

Bianka Bręk-44,73s-KS Krotosz

Maria Rejek-51,11s-UKS Piast

Zuzanna Drajer-52,32s-UKS Maratończyk

Patrycja Kwiatkowska-54,63s-UKS Piast

Aleksandra Kulińska-55,45s-UKS1

Adrianna Budzyńska-57,57s-UKS Maratończyk

Julia Jerzak-1:00,21s-UKS Piast

Julia Dera-1:01,31s-UKS Maratończyk

Bartosz Szala-40,64s-UKS 1

Aleksander Roszczak-45,23s-UKS Piast

Kacper Robotnikowski-49,57s-UKS Maratończyk

Filip Wawrzyniak-51,58s-UKS Piast

Stanisław Gmurek-55,04s-UKS Maratończyk

Aleksander Pługowski-55,16s -KS Krotosz

Wiktor Wawrzyniak-55,37s-UKS Piast

Marcin Zawadzki-56,36s-Aqwa Sport

Mikołaj Gościniak-1:23,13s-UKS Maratończyk

Rocznik 2007-50m stylem dowolnym

Monika Brdys-40,31s-KS Krotosz

Gabrysia Golińska-42,04s-KS Krotosz

Aleksandra Olejnik-42,34s-UKS Piast

Patrycja Środa-44,54s-KS Krotosz

Martyna Habel-49,05s-UKS Piast

Maria Marcinkiewicz-51,39s-UKS Maratończyk

Jagoda Kozłowska-1:19,26s-UKS 1

Nicolas Jędrzejak-38,54s-KS Krotosz

Maksymilian Broda-42,16s-UKS Delfin

Oliwier Muszyński-43,83s-KS Krotosz

Patryk Krzekotowski-45,61s-KS Krotosz

Krzysztof Pieniężny-53,70s-Aqwa Sport

Rocznik 2006-100m stylem dowolnym

Gabriela Urban-1:21,71s- KS Krotosz

Ola Szczepaniak-1:34,76s-UKS Delfin

Zofia Cichowlas-1:35,48s-UKS Delfin

Dominika Bartoszek-1:40,76s-KS Krotosz

Weronika Zakońska-2:08,00s UKS 1

Nikodem Przybyło-1:14,80s-KS Krotosz

Tomasz Łęcki-1:23,51s-KS Krotosz

Paweł Augustyniak-1:28,39s-KS Krotosz

Olaf Sójka-1:28,82s-KS Krotosz

Kacper Szyszka-1:30,98s- UKS Maratończyk

Hubert Marcinkowski-1:31,62s-KS Krotosz

Eryk Drążek-1:37,61s-KS Krotosz

Jan Cichowlas-1:38,60s-UKS Delfin

Jakub Kurek-1:42,66s-UKS Delfin

Kacper Musiał-1:43,72s-UKS Delfin

Dominik Krzśków-1:46,67s-UKS Delfin

Karol Sajnaj-1:49,42s-UKS Maratończyk

Filip Karolczak-1:58,04s-UKS Piast

Aleksander Rejek-1:58,30s-UKS Piast

Rocznik 2005-100m stylem dowolnym

Alicja Bartoszek-1:22,26s-UKS Maratończyk

Małgorzata Hendrysiak-1:22,80s- KS Krotosz

Aleksandra Nocna-1:38,34s-Aqwa-Sport

Zofia Sójka-1:44,64s-KS Krotosz

Julia Jackowska-2:13,95s-UKS Maratończyk

Adrian Gromski-1:06,92s-KS Krotosz

Maciej Jędras-1:23,32s-UKS Maratończyk

Jakub Wiśniewski-1:24,48s-KS Krotosz

Bartłomiej Klepacki-1:34,89s- KS Krotosz

Rocznik 2004-100m stylem dowolnym

Nikola Zybała-1:11,26s-UKS Maratończyk

Julia Bielawna-1:12,32s-KS Krotosz

Nadia Bachórz-1:19,16s-KS Krotosz

Zofia Gmurek-1:27,23s-UKS Maratończyk

Tobiasz Przybyło-1:10,26s-KS Krotosz

Mateusz Chudy-1:13,42s-KS Krotosz

Marcin Augustyniak-1:21,04s-KS Krotosz

Szymon Budzyński-1:22,24s-UKS Maratończyk

Mikołaj Swatkowski-1;27,76s-UKS Maratończyk

Rocznik 2009-50m stylem klasycznym

Amelia Kłokowska-54,64s-UKS Maratończyk

Wiktoria Karolczak-58,79s-UKS 1

Amelia Szewczyk-59,48s-UKS Maratończyk

Magdalena Olachowska-1:04,67s-UKS Maratończyk

Zuzanna Mosińska-1:07,54s-UKS Maratończyk

Zuzanna Gęsiarek-1:09,15s-KS Krotosz

Olga Chromińska-1:09,98s-UKS Piast

Piotr Niżniowski-53,64s-KS Krotosz

Jakub Klik-1:03,48s-UKS 1

Mateusz Bilski-1:05,64s-UKS Maratończyk

Kacper Wrobel-1:08,57s-KS Krotosz

Bruno Legutko-1:10,04s-UKS 1

Marcin Krawczyński-1;34,14s-KS Krotosz

Rocznik 2008-50m stylem klasycznym

Maja Marcinkowska-52,03s-KS Krotosz

Bianka Bręk-53,07s-KS Krotosz

Lena Kluba-53,45s-KS Krotosz

Aleksandra Kulińska-58,07s-UKS 1

Julia Dera-1:01,53s-UKS Maratończyk

Zuzanna Drajer-1:02,29s-UKS Maratończyk

Maria Rejek-1:05,22s-UKS Piast

 Bartosz Szala-54,59s-UKS 1

Aleksander Roszczak-57,17s-UKS Piast

Filip Wawrzyniak-59,67s-UKS Piast

Kacper Robotnikowski-1:02,13s-UKS Maratończyk

Wiktor Wawrzyniak-1:05,08s-UKS Piast

Aleksander Pługowski-1:07,13s-KS Krotosz

Mikołaj Gościniak-1:09,13s-UKS Maratończyk

Marcin Zawadzki-1:16,66s-Aqwa Sport

Stanisław Gmurek-1:17,20s-UKS Maratończyk

Rocznik 2007-50m stylem grzbietowym

Monika Brdys-43,36s-KS Krotosz

Aleksandra Olejnik-50,76s-UKS Piast

Patrycja Środa-51,51s-KS Krotosz

Gabrysia Golińska-51,58s-KS Krotosz

Jagoda Kozłowska-53,54s-UKS 1

Maria Marcinkiewicz-53,60s-UKS Maratończyk

Martyna Habel-57,80s-UKS Piast

Nicolas Jędrzejak-42,41s-KS Krotosz

Maksymilian Broda-49,76s-UKS Delfin

Oliwier Muszyński-51,89s-KS Krotosz

Patryk Krzekotowski-52,54s-KS Krotosz

Krzysztof Pieniężny-1:01,64s-Aqwa Sport

Rocznik 2006-50m stylem grzbietowym 

Gabriela Urban-42,64s-KS Krotosz

Ola Szczepaniak-49,10s-UKS Delfin

Dominika Bartoszek-51,75s-KS Krotosz

Weronika Zakońska-57,91s-UKS 1

Nikodem Przybyło- 39,36s-KS Krotosz

Tomasz Łęcki-44,36s-KS Krotosz

Olaf Sójka-46,32s-KS Krotosz

Hubert Marcinkowski-48,98s-KS Krotosz

Kacper Szyszka-51,23s-UKS Maratończyk

Paweł Augustyniak-51,89s-KS Krotosz

Eryk Drążek-52,72s-KS Krotosz

Jakub Kurek- 53,64s-UKS Delfin

Karol Sajnaj-55,00s-UKS Maratończyk

Tomasz Karwik-1:00,89s-UKS 1

Rocznik 2005-50m stylem motylkowym

Małgorzata Hendrysiak-42,60s KS Krotosz

Zofia Sójka-43,02s-KS Krotosz

Alicja Bartoszek-47,65s-UKS Maratończyk

Aleksandra Nocna-53,78s-Aqwa Sport

Julia Jackowska-1:23,01s-UKS Maratończyk 

Adrian Gromski-33,04s-KS Krotosz

Jakub Wiśniewski-44,42s-KS Krotosz

Maciej Jędras-45,45s-UKS Maratończyk

Bartłomiej Klepacki-56,00s-KS Krotosz

Rocznik 2004-50m stylem motylkowym

Nikola Zybała-36,67s-UKS Maratończyk

Julia Bielawna-38,92s-KS Krotosz

Nadia Bachórz-41,56s-KS Krotosz

Zofia Gmurek-43,39s-UKS Maratończyk

 Tobiasz Przybyło-37,10s-KS Krotosz

Mateusz Chudy-40,80s-KS Krotosz

Szymon Budzyński-43,73s-UKS Maratończyk

Marcin Augustyniak-45,80s-KS Krotosz

Mikołaj Swatkowski-52,87s-UKS Maratończyk

ikona daty21-03-2018, 11:28 ikona autorawodnik ikona wyświetleń819
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość
grafika
ikona daty12-04-2018, 09:40