Aktualności
grafika
Powiązane galerie:
"Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w szachach" w bibliotece

 

23 marca 2018 w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera odbyły się zawody w ramach Otwartych Mistrzostw Powiatu Krotoszyńskiego w Szachach.

 

W zawodach brali udział uczniowie szkół podstawowych – urodzeni w 2004 roku i młodsi. Rywalizacja toczy się podczas pięciu turniejów – 24 listopada, 12 stycznia, 9 lutego, 23 marca oraz 8 czerwca – systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund. Do klasyfikacji ogólnej liczyć się będzie suma punktów zdobytych w czterech najlepszych turniejach, a przy równej liczbie oczek zdecyduje lokata na ostatnich zawodach. Uroczyste zakończenie mistrzostw odbędzie się 8 czerwca 2018, po ostatnim turnieju. Najlepsi otrzymają puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Udział w mistrzostwach jest bezpłatny.

 

Pan Przemysław Gustowski jest organizatorem i sędzią Otwartych Mistrzostw Powiatu Krotoszyńskiego w Szachach.

 

Do następnych turniejów zapisy przyjmuje Przemysław Gustowski pod numerem telefonu 503 004 919. Wielkopolska Gazeta Lokalna Krotoszyn objęła patronat medialnym nad tym wydarzeniem. Patronem honorowym i fundatorem nagród jest Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, a partnerem – Krotoszyńska Biblioteka, które nieodpłatne zapewnia miejsce na przeprowadzenie zawodów.

 

Tekst i zdjęcia: Marlena Nabzdyk

ikona daty10-04-2018, 09:40 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń2054
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość