Aktualności
grafika
Eliminacje powiatowe XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2018

 

Zbliża się kolejny festiwal piosenki Czerwonak, zbliżają się też eliminacje powiatowe festiwalu, których organizatorem jest Krotoszyński Ośrodek Kultury. Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie dzieci w wieku przedszkolnym z terenu powiatu krotoszyńskiego. Eliminacje powiatowe odbędą się w sali krotoszyńskiego Kina 3D Przedwiośnie w poniedziałek 14 maja br. o godz. 10:00 - termin dostarczania poprawnie wypełnionych kart uczestnictwa w eliminacjach mija 7 maja br. Karty należy dostarczyć do Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury. Wszelkich dodatkowych informacji na temat festiwalu udziala Beata Ulbrych - tel. 509 282 972 - gorąco zachęcamy do udziału.

 

Krótko o festiwalu.


Festiwal istnieje od 1995 roku i jest jedną z największych w Polsce tego typu imprezą adresowaną do przedszkolaków. W swoim zamierzeniu opiera się o utwory napisane z myślą o dzieciach – ich możliwościach wykonawczych, ich zainteresowaniach i ich chęci do zabawy. Festiwalowi nie towarzyszy więc żadna promocja laureatów, nie kreujemy kariery wokalnej dzieci, ale rozdajemy nagrody, nagrywamy tych wybranych przez jury i oczekujemy radości ze strony wszystkich uczestników, czy to śpiewających czy to rodziców i opiekunów, bądź zupełnie przypadkowej publiczności. Mamy za to nadzieję, że dla większości uczestników nie będzie to ostatnia przygoda z muzyką, a odkryty talent zostanie otoczony odpowiednią opieką.

 

Konkurs przebiega w czterech etapach: gminny, powiatowy/miejski (miasta na prawach powiatu), rejonowy oraz finał wojewódzki.

 

ELIMINACJE REJONOWE

rejon kaliski - 29. maja (sala Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu)

rejon koniński - 03. czerwca (amfiteatr w Parku im. Chopina w Koninie)

rejon leszczyński -

rejon pilski - 25. maja (sala Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance, ul. Sikorskiego 26)

rejon poznański - 27. maja, godz. 15:00 (sala widowiskowa Obornickiego Ośrodka Kultury w Obornikach Wlkp., ul. Armii Poznań 18)

 

Więcej o Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków na stronie Organizatora GOK Sokół w Czerwonaku.

 

ikona daty11-04-2018, 09:04 ikona autoraRedaktor KOK ikona wyświetleń1975
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość