Aktualności
Konkurs "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy"

Po raz 16. startuje ogólnopolski konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", organizowany przez Ministerstwo Finansów i Business Center Club.

Przedsiębiorcy wybierają w nim najlepsze i przyjazne urzędy skarbowe.

Przedsięwzięcie promuje wysokie standardy obsługi klienta oraz tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi i przedsiębiorcami.

Coroczne wyróżnienia są wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych, tym samym dla umiejętności i kompetencji pracowników administracji skarbowej. Promują administrację podatkową, jako organizację efektywną i sprawną w obsłudze.

Jak wygląda konkurs?

Przedsiębiorcy wypełniają ankiety, które stanowić będą podstawę oceny pracy urzędów skarbowych, wybierając tym samym najlepiej ich zdaniem funkcjonujące jednostki w Polsce. Oceniają nie tylko jakość obsługi w urzędach, ale także łatwość komunikacji i kompetencje pracowników Krajowej Administracji Skarbowej.

Urzędy skarbowe, które zdobędą największą ilość punktów w ankietach, otrzymają tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy". Prawo używania tytułu przysługuje przez 1 rok, do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Założeniem akcji, poza prestiżem i uznaniem dla wyróżnionych urzędów, jest również wzajemne poznanie praw i obowiązków, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw oraz zachęcanie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej Business Centre Club pod adresem www.bcc.org.pl.

ikona daty04-05-2018, 15:15 ikona autoraib ikona wyświetleń1355
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość