Aktualności
grafika
Przebudowa i rozbudowa świetlicy wiejskiej w Dzierżanowie

Przedsięwzięcie pn. „Przebudowa i rozbudowa świetlicy wiejskiej w Dzierżanowie wraz z termomodernizacją i wymianą oświetlenia na energooszczędne” dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

 

14.05.2018 r. został przekazany plac budowy dla zadania pn. „Przebudowa i rozbudowa świetlicy wiejskiej w Dzierżanowie wraz z termomodernizacją i wymianą oświetlenia na energooszczędne”.

Planowany zakres termomodernizacji obejmuje: ocieplenie ścian zewnętrznych i dachu, ocieplenie podłogi na gruncie, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, montaż instalacji grzewczej wraz z budową kotłowni węglowej oraz modernizację oświetlenia wewnętrznego. W ramach przedsięwzięcia obiekt zostanie rozbudowany o pomieszczenie garażu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzierżanowie, kotłownię i zaplecze kuchenne oraz wykonane będą prace związane z zagospodarowaniem terenu.

Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe MAL-POL Józef Kryś z Krotoszyna. Zadanie planuje się zakończyć w listopadzie 2018 r.

Przedsięwzięcie będzie dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

 

Strona internetowa WFOŚiGW w Poznaniu: www.wfosgw.poznan.pl

 

 

 

ikona daty18-05-2018, 10:20 ikona autoraib ikona wyświetleń1031
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość