Aktualności
grafika
fot. Anna Zawodna
Bieg Sokoła - komunikat końcowy

XXII biegu Sokoła – Kobierno 16.06.2018

 

Bieg przedszkolaków – 100 metrów

 

Dziewczynki:

1. Poczta Gabrysia – Kobierno

2. Baran Gabrysia – Kobierno

3. Konrady Zuzia – Kobierno

Chłopcy:

1. Maćkowiak Oliwier – Brzoza

2. Broda Hubert – Brzoza

3. Brodziak Filip – Krotoszyn

 

Rocznik 2011 – 200 metrów

Dziewczynki:

1. Ostój Samanta – Koźmin Wlkp.

2. Kempińska Alicja – Konarzew

3. Szubert Maria – SP Świnków

4. Pinkowska Natalia – SP Roszki

5. Przybylska Weronika – SP Krotoszyn

Garbarek Justyna – SP Kobierno

Baran Gabriela – SP Kobierno

Chłopcy:

1. Kęsy Wojciech – SP Kobierno

 

Rocznik 2010 – 200 metrów

Dziewczynki:

1. Wiatrak Hanna – SP Kobierno

2. Garbarek Wiktoria – SP Benice

3. Pabich Zuzanna – SP Kobierno

4. Szczegóra Dominika – SP Benice

5. Konrady Malwina – SP Kobierno

6. Kaik Antonina – SP Kobierno

7. Marciszak Agnieszka – SP Kobierno

Chłopcy:

1. Szydłowski Alan – SP Świnków

2. Bitner-Szczur Kacper – SP Kobierno

3. Wasielewski Adam – SP nr 4 Krotoszyn

4. Krempa Wiktor – SP Benice

5. Wojtaszek Adam – SP Orpiszew

6. Dymarski Marcin – SP Kobierno

7. Robak Filip – SP Kobierno

8. Robak Szymon – SP Kobierno

 

Rocznik 2009 – 400 metrów

Dziewczynki:

1. Łacina Nikola – SP Kobierno

2. Lisiecka Amelia – SP nr 4 Krotoszyn

3. Wiatrak Maja – SP Roszki

4. Krzyżawiak Wiktoria – SP nr 8 Krotoszyn

5. Bitner Nadia – SP Kobierno

6. Kowalska Amelia – SP Kobierno

7. Bieniaszek Patrycja – SP Kobierno

8. Wiatrak Anna – SP Kobierno

Chłopcy:

1. Morawski Wiktor – SP Kobierno

2. Kokot Mateusz – SP nr 1 Krotoszyn

3. Kęsy Mikołaj – SP Kobierno

4. Kulig Wiktor – SP Kobierno

5. Pestka Mateusz – SP Kobierno

6. Kubel Antoni – SP nr 8 Krotoszyn

7. Horyza Krzysztof – SP Kobierno

8. Marszałek Dawid – SP Kobierno

 

Rocznik 2008 – 600 metrów

Dziewczynki:

1. Chytrowska Oliwia – SP nr 4 Krotoszyn

2. Bręk Bianka – SP Kobierno

3. Broda Nikola – SP Brzoza

4. Bruder Julia – SP Kobierno

5. Ratajczak Gabriela – SP Benice

6. Namysł Wiktoria – SP Benice

7. Krawczyk Zuzanna – SP Kobierno

8. Baran Joanna – SP Kobierno

9. Strugała Alicja – SP nr 8 Krotoszyn

10. Langner Zuzanna – SP Kobierno

Chłopcy:

1. Łagoda Kamil – SP Benice

2. Szychowiak Norbert – SP Kobierno

3. Majchrzak Filip – SP nr 4 Krotoszyn

4. Kaźmierczak Michał – SP Kobierno

5. Pierunek Michał – SP Nowa Wieś

6. Brzeskot Borys – SP nr 8 Krotoszyn

7. Janosz Dominik – SP nr 8 Krotoszyn

8. Naglak Bartosz – SP nr 8 Krotoszyn

9. Szubert Antoni – SP Świnków

 

Rocznik 2007 – 600 metrów

Dziewczynki:

1. Garbarek Zuzanna – SP Benice

2. Bogaczewska Aleksandra – SP Benice

3. Kaźmierczak Magdalena – SP Kobierno

4. Ratajczyk Oliwia – SP Benice

5. Kaik Marysia – SP Kobierno

6. Polańska Anna – SP Orpiszew – ( 2009 )

Chłopcy:

1. Broda Jakub – SP Kobierno

2. Szwałek Oskar – SP Kobierno

3. Polański Remigiusz – SP Orpiszew

 

 

Rocznik 2006

Dziewczynki – 600 metrów:

1. Szczepaniak Aleksandra – SP nr 4 Krotoszyn

2. Polak Weronika – SP Chwaliszew

3. Marcinkowska Pola – SP Kobierno

3. Łagoda Zuzanna – SP Benice

5. Kęsy Kinga – SP Kobierno

6. Wyduba Zuzanna – SP Benice

7. Kokot Patrycja – SP nr 1 Krotoszyn

8. Kęsy Dominika – SP Kobierno

9. Deja Weronika – SP Kobierno

10. Deja Wiktoria – SP Kobierno

11. Kaźmierczak Ewelina – SP Kobierno

12. Olszańska Zuzanna – SP Biadki

Sędzik Dominika – SP Kobierno

Chłopcy – 900 metrów:

1. Gąsiorek Mateusz – SP Kobierno

2. Bitner Cyprian – SP Kobierno

3. Przybyło Nikodem – SP Biadki

4. Marszałkiewicz Michał – SP Sulmierzyce

5. Mielcarek Michał – SP Gorzupia

 

Rocznik 2005

Dziewczynki – 900 metrów:

1. Frala Aleksandra – SP Kobierno

2. Namysł Zuzanna – SP Benice

3. Ceglarz Katarzyna – SP Kobierno

4. Poczta Monika – SP Kobierno

5. Kaźmierczak Patrycja – SP Kobierno

6. Wencek Julia – SP Kobierno

Chłopcy – 1000 metrów:

1. Pinkowski Filip – SP nr 8 Krotoszyn

2. Polak Bartosz – SP Chwaliszew

3. Krawczyk Kamil – SP Kobierno

4. Konrady Sebastian – SP Kobierno

5. Walendowski Karol – SP nr 4 Krotoszyn

 

Bieg „Przyjaźni’’ – 1500 metrów

Szkoły gimnazjalne

Dziewczyny:

1. Garbatowska Zuzanna – SP Kobierno

2. Wojciechowska Kalina – Gim. nr 2 Krotoszyn

3. Dzielicka Julia – SP Kobierno

Ciesiak Jagoda

Chłopcy:

1. Szymczak Piotr – SP Kobierno

2. Kierzek Karol – SP nr 3 Krotoszyn

3. Włoch Maciej – SP Kobierno

4. Kęsy Norbert – SP Kobierno

5. Kęsy Artur – SP Kobierno

6. Łacina Szymon – SP Kobierno

7. Gąsiorek Dominik – SP Kobierno

7. Grzegorzewski Łukasz – SP nr 7 Krotoszyn

7. Krzekotowski Kacper – SP Lutogniew

7. Adamski Filip – SP Biadki

7. Rebelka Miłosz – SP Kobierno

 

Szkoły ponadgimnazjalne

Dziewczyny:

1. Jadczak Monika – LO Krotoszyn

2. Skrzypczak Martyna – LO Krotoszyn

3. Rebelka Marlena – ZSP nr 1 Krotoszyn

Chłopcy:

1. Talarczyk Dawid – ZSP nr 1 Krotoszyn

2. Czerwonka Patryk – ZSP nr 1 Krotoszyn

 

Sympatycy biegania

Kobiety:

1. Janik Marta – Brzoza

2. Bystrowska Wioletta – Krotoszyn

3. Polańska Justyna – Orpiszew

Marcinek Ewa

Mężczyźni:

1. Konieczny Kamil – Kobierno

2. Bystrowski Rafał – Krotoszyn

3. Marcisz Mariusz – Krotoszyn

4. Jadczak Piotr – Krotoszyn

5. Szubert Rafał – Biadki

Kubel Jędrzej – Krotoszyn

 

 

Klasyfikacja drużynowa Szkoły Podstawowe

1. SP Kobierno – 481 pkt

2. SP Benice – 143 pkt

3. SP nr 4 Krotoszyn – 77 pkt

4. SP nr 8 Krotoszyn – 65 pkt

5. SP nr 1 Krotoszyn – 34 pkt

6. SP Świnków – 33 pkt

7. SP Orpiszew – 28 pkt

8. SP Chwaliszew – 26 pkt

9. SP Roszki – 23 pkt

10. SP Biadki – 16 pkt

11. SP Koźmin – 15 pkt

12. SP Konarzew – 13 pkt

13. SP Brzoza – 12 pkt

14. SP Sulmierzyce – 11 pkt

15. SP Gorzupia – 10 pkt

16. SP Nowa Wieś – 10 pkt

 

 

 

Przyjaciele XXII Biegu Sokoła – Kobierno 16.06.2018

 

• „RÓŻOPOL” Wachowiak – Gruszka Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne

Kobierno, ul. Raszkowska 101

• Piotr Sasin – Projektowanie Drogowe i Nadzór, Krotoszyn, ul. Osadnicza 2

• Piotr Tyczyński – Biuro Rachunkowe, Krotoszyn, ul. Słowiańska 4

• Związek Międzygminny „EKO – SIÓDEMKA’’, Krotoszyn, ul. Kołłątaja 7

• Centrum Sportu i Rekreacji „WODNIK’’, Krotoszyn, ul. Mahle 4

• Międzyzakładowa Komisja NSZZ „Solidarność’’ przy MAHLE Polska Sp. z o.o.

• Szymon Horyza – „FACH-STOL’’, Krotoszyn, ul. Spichrzowa 6

Krotoszyn, ul. Mahle 6

• Valery Maćkowiak – Lecznictwo i Profilaktyka Weterynaryjna, Gądkowice

• Iwona i Czesław Sienkiewicz, Krotoszyn, ul. Łąkowa

• Halina i Zbigniew Sójka – Piekarnia w Gorzupi, ul. Rzemieślnicza 9

• Wioletta Bigos – Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Restauracja „Słoneczna’’

Kobierno, ul. Słoneczna 2

• Celina Hekiert – Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Kobierno, ul. Kobierska 36

• Maciej Górka – Mechanika Pojazdowa-Blacharstwo, Kobierno, ul. Kobierska 18

• Karol Sędziak – Drukarnia „ PARTNER’’, Krotoszyn, ul. Witosa 56

• Jan Sikora – Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe, Kobierno, ul. Krotoszyńska 70

• Gminna Spółdzielnia „SAMOPOMOC CHŁOPSKA’’, Krotoszyn, ul. Magazynowa

• Beata Ciesiołka – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BETAR’’, Tomnice

ul. Krotoszyńska 8

• Lidia Szymanowska – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „LIDAR’’, Tomnice

ul. Krotoszyńska 8

• Tadeusz Szymanowski i Tadeusz Kozupa – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TADEX’’, Tomnice, ul. Krotoszyńska 8

• Marlena i Zenon Czubak – Gospodarstwo Rolne, Kobierno, ul. Kobierska 36

• Hanna i Roman Konieczny – Gospodarstwo Rolne, Kobierno, ul. Parcelki

• Iwona Grabczan – „WSZYSTKO dla DOMU’’, Krotoszyn, ul. Farna 2

• Bogumiła i Marek Gąszczak – Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „BOG-MAR’’

ikona daty22-06-2018, 08:42 ikona autoraib ikona wyświetleń876
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość