Aktualności
Odnawialne Źródła Energii - nabór uzupełniający

 

Burmistrz Krotoszyna ogłasza nabór uzupełniający na montaż instalacji fotowoltaicznych i kolektorów solarnych w ramach realizowanego projektu pn. „Odnawialne źródła energii szansą poprawy jakości powietrza na terenie Miasta i Gminy Krotoszyn” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 3.1 Wytwarzanie i dystrybucja energii ze źródeł odnawialnych, Poddziałanie 3.1.1 Wytwarzanie energii z odnawialnych źródeł energii.

 

Ankietę wraz z Deklaracją uczestnictwa w projekcie można składać w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie – punkt informacyjny w godzinach od 7.30 do 15.30.

 

Termin składania wniosków upływa 29 czerwca 2018 r.

 

Informuję, że tworzona lista uzupełniająca nie jest gwarancją udziału w projekcie. Uruchomiona zostanie wówczas, kiedy osoby z listy podstawowej zrezygnują z udziału w projekcie lub nie spełnią wymagań.

 

Jednocześnie informuję, iż decyduje kolejność składanych ankiet oraz zapotrzebowanie na energię elektryczną (adekwatne do zużycia za rok 2017) i ciepłą wodę odpowiednie w stosunku do osoby, która zrezygnuje z udziału w projekcie lub nie spełni wymagań.

 

Więcej szczegółów:

http://krotoszyn.pl/aktualnosc-17411-odnawialne_zrodla_energii_szansa.html

ikona daty26-06-2018, 10:43 ikona autoraib ikona wyświetleń1143
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość