Aktualności
grafika
Aktywny senior w Łazach

 

Z 10 dniowego wypoczynku, który trwał od 16 - 26.06.2018 w Ośrodku Wypoczynkowym „Jantar” w Łazach Seniorzy powrócili zadowoleni i uśmiechnięci. Wyjazd zorganizowany został przez Stowarzyszenie Aktywny Senior w Krotoszynie oraz współfinansowany przez Burmistrza Krotoszyna w ramach małych zleceń.

Czyste piaski plaży, lśniące w słońcu niczym złoto , to walory które zachwyciły naszych  wczasowiczów. Wspaniały mikroklimat, bogate w jod morskie powietrze, rozległe obszary leśne, gwarantowały zdrowy wypoczynek. Spacery brzegiem morza, korzystanie z naturalnego solarium, wycieczki, wieczorki taneczne wypełniały czas seniorom. Jedzenie było wspaniałe, domowa kuchnia wszystkim smakowała. W drodze na wycieczkę do Kołobrzegu, przejazd trójrzędową aleją lipową z przełomu XIX i XX wieku, wzdłuż szosy łączącej Mielno i Mielenko pozostawił niezapomniane wrażenia. W Mielnie widzieliśmy pomnik Jelenia i Morsa, to znaki rozpoznawcze tej miejscowości. Mors jest symbolem organizowanych w Mielnie Międzynarodowych Zlotów Morsów- miłośników zimowych kąpieli.

Niezapomniane wrażenia pozostawiła tez wycieczka do Ogrodów kwiatowych  HORTULUS w Dobrzycy k. Koszalina. Co dobre szybko się kończy – uczestnicy wyprawy w szampańskich humorach, żegnali się zawołaniem:„ Do zobaczenia za rok !”

(Mirosława Gawryjołek)

 

 

 

 

 

ikona daty29-06-2018, 13:08 ikona autoracki jj ikona wyświetleń1085
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość