Aktualności
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja03-08-2018 15:37
ikona autorRedaktor KBP
ikona ilości zdjęć18
Podsumowanie pierwszego miesiąca wakacyjnych zajęć w bibliotece

 

Pierwszy miesiąc zajęć wakacyjnych organizowanych przez Krotoszyńską Bibliotekę Publiczną im. Arkadego Fiedlera za nami.

 

„Sposób na dobre wakacje” to zajęcia, w których biorą udział najmłodsi uczestnicy Miasta i Gminy Krotoszyn. Dzieci w każdy wtorek i czwartek uczestniczą w działaniach, które zawsze mają inną tematykę, dostosowaną  do ich  zainteresowań. W minionym miesiącu działo się naprawdę dużo i nie było miejsca na nudę. Na zaplanowanych spotkaniach mieliśmy uprzejmość gościć przedstawicieli Straży Miejskiej, Urzędu Skarbowego, Nadleśnictwa Krotoszyn oraz PKP Polskich  Linii Kolejowych S.A. z Ostrowa Wielkopolskiego. Podczas zajęć dzieci dzieliły się posiadanymi zdolnościami, zainteresowaniami oraz pomysłowością. Kreatywnie spędzały swój czas nawet w deszczowe dni. Uczestnicy dużo przybywali na świeżym powietrzu - zabawy na skwerku obok biblioteki pozytywnie wpłynęły na integrację grupy oraz panujące w niej przyjazne relacje.

 

Wakacyjne spotkania odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Miasta i Gminy Krotoszyn oraz Banku Spółdzielczego. Serdecznie zapraszamy na kolejne przygody i niezapomniane wrażenia w miesiącu sierpniu.

 

Tekst i zdjęcia: KBP

ikona daty03-08-2018, 15:34 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń1460
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość