Aktualności
grafika
Zwycięzca loterii Lokata SGB odbiera samochód w Banku Spółdzielczym w Krotoszynie!

 

W dniu 1 października 2018 roku w Banku Spółdzielczym w Krotoszynie nastąpiło wręczenie głównej nagrody ubiegłorocznej jesiennej edycji loterii Lokata SGB – samochodu Seat Leon. W wyniku losowania szczęśliwym laureatem została mieszkanka gminy Krotoszyn – Pani Jolanta Paszek.

Uroczyste przekazanie kluczyków Laureatce z rąk Prezesa Zarządu Pana Jana Pluty odbyło się na krotoszyńskim rynku. To niezwykle spotkanie odbyło się w obecności Przedstawicieli SGB-Banku SA w Poznaniu (organizatora loterii), Pracowników Banku Spółdzielczego w Krotoszynie oraz rodziny Zwyciężczyni.

Losowanie nagród odbyło się w dniu 26 lipca br., w siedzibie organizatora (SGB-Bank S.A. w Poznaniu). Udział w loterii zapewniały 6-miesięczne Lokaty SGB założone w okresie od 16.10.2017 r. do 22.12.2017 r., w minimalnej kwocie 500 zł, a każda wielokrotność tej kwoty zwiększała szansę na wylosowanie nagrody. Klienci Banku mieli szansą wygrać jedną z pięciu nagród głównych (wśród których samochód Seat Leon to nagrodą o najwyższej wartości!) oraz jedną spośród ośmiu nagród dodatkowych dedykowanych wyłącznie Klientom Banku Spółdzielczego w Krotoszynie.

Lokata z nagrodami SGB to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów grupy SGB. Kolejne edycje Lokaty SGB układają sie zgodnie z porami roku, a pula nagród w każdej z edycji jest naprawdę imponująca... Samochody, skutery, rowery, sprzęt rtv i agd oraz inne atrakcyjne nagrody cztery razy w roku trafiają do rąk Klientów banków spółdzielczych SGB.

Kolejna edycja Lokaty SGB już dostępna w Banku Spółdzielczym w Krotoszynie. Kolejne nagrody, w tym samochód, czekają na Zwycięzców...

Nagrody w loterii to nie wszystko... za ulokowane środki Klienci odbierają również atrakcyjne odsetki.

Oszczędzanie w Banku Spółdzielczym w Krotoszynie naprawdę się opłaca!