Aktualności
grafika
Projekt multimedialny KOK "Kto ty jesteś?"

 

Krotoszyński Ośrodek Kultury chcąc uczcić 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę oraz celebrować zwycięskie Powstanie Wielkopolskie, inauguruje projekt multimedialny o charakterze społeczno-edukacyjnym pod tytułem „Kto ty jesteś?” i oparty jest na aktywności dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych klas 1 do 3.

 

Celem projektu jest przypomnienie i ożywienie najpiękniejszych wierszy patriotycznych dla dzieci i młodzieży, ponieważ uważamy, że nasza niepodległość nierozerwalnie jest związana z pięknem języka polskiego, naszą literaturą a w szczególności poezją. Nasz projekt ma charakter partycypacyjny. Udział w nim potwierdziły wszystkie szkoły podstawowe i przedszkola naszego miasta. Każda placówka wystawi dwójkę reprezentantów. Dzieci będą uczyły się a potem deklamowały przed kamerą wybrane wiersze o wolności, niepodległości i ojczyźnie.

Wszystkie dziecięce prezentacje zostaną sfilmowane i umieszczone na fanpage'u projektu i specjalnym kanale YouTube. Finał projektu odbędzie się w kinie 3D Przedwiośnie, gdzie na wielkim ekranie pokazane zostaną najciekawsze fragmenty przedsięwzięcia.

 

Dodajmy, że w ekipie filmowej uczestniczyć będą uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.

 

 

Honorowy patronat nad projektem sprawuje Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek.

 

Projekt prowadzą: Paweł W. Płócienniczak - manager projektu oraz Zuzanna Kozina-Błauciak.

 

ikona daty09-11-2018, 11:57 ikona autoraRedaktor KOK ikona wyświetleń2289
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość