Aktualności
grafika
Warsztaty profilaktyczne w SP nr 8

 

W ciągu dwóch dni (05-06.11.2018 r.) młodzież ze wszystkich klas VIII i III gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 8 zamieniła się w poszukiwaczy skarbu, jakim jest głębokie szczęście, trwała miłość i realizacja w życiu własnych pasji i marzeń. A wszystko to dzięki dynamicznemu programowi Archipelag Skarbów, który jest wpisany do „Systemu standardów i rekomendacji programów profilaktycznych” i jest ogromnym wsparciem w działalności wychowawczo-profilaktycznej szkoły.

 

Archipelag Skarbów uczy zdrowego i mądrego stylu życia w atrakcyjnej dla uczniów formie, która ich angażuje i zachęca do aktywnego udziału w dynamicznych ćwiczeniach, rozmowie, głosowaniu. Program przekazał i utrwalił wiedzę na temat miłości, seksualności, budowania relacji opartych na zaufaniu i szacunku. Młodzież dowiedziała się jak radzić sobie z wewnętrznymi „tygrysami”, którymi są siły drzemiące w każdym z nas, a dzięki uzyskanym wskazówkom siłę swojego charakteru mogli zacząć ćwiczyć od pierwszego dnia po wyjściu ze spotkania.

 

Zajęciami dla uczniów były dwa czterogodzinne bloki intensywnych spotkań z trenerami, ponadto drugiego dnia odbyło się spotkanie z Radą Pedagogiczną oraz spotkanie z rodzicami uczniów biorących udział w programie. Wszystko na najwyższym poziomie. Program zrealizowano dzięki środkom finansowym z Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy za nowe doświadczenia!

Więcej informacji o programie: http://www.program.archipelagskarbow.eu/.

 

Fotorelacja: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1106263829549113&type=1&l=52cf0b64c1

ikona daty07-11-2018, 11:24 ikona autoraPB ikona wyświetleń523
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość