Aktualności
grafika
Mistrzostwa Hufca OHP 15-2

 

14 listopada br. na strzelnicy ZP LOK odbyły się zawody strzeleckie junaków Ochotniczego Hufca Pracy 15 – 2 z Krotoszyna. Celem zawodów było nie tylko wyłonienie najlepszych strzelców miotaczy lotką, ale także wyłonienie reprezentacji Hufca na Regionalne Zawody Strzeleckie Młodzieży OHP z terenu województwa wielkopolskiego, które odbędą się 22 listopada w Krotoszynie.

W zawodach uczestniczyło 15 dziewcząt i chłopców oraz 3 opiekunów. Zawody składały się z trzech konkurencji tj. strzelania z karabinka pneumatycznego - młodzież, pistoletu pneumatycznego - opiekunowie, i rzucaniu lotkami. Niestety wyniki zawodów nie napawają zbytnim optymizmem i raczej trudno myśleć o dobrym wyniku w zawodach regionalnych.

Zanim rozpoczęły się zawody ich kierownik i sędzia Antoni Azgier udzielił zawodnikom niezbędnego instruktażu i zademonstrował bezpieczne posługiwanie się bronią i bezpieczne zachowanie się na strzelnicy. Wyniki zawodów:

1. Kozal Rafał 93/33 + 60 pkt

2. Szwaj Wiktoria 85/5 + 80 pkt

3. Chudy Marcin 84/28 + 56 pkt

Zawody zakończyły się wręczeniem przez Daniela Kulawskiego pamiątkowych dyplomów i nagród rzeczowych ufundowanych przez komendanta Hufca OHP 15-2 w Krotoszynie.

 

Antoni Azgier

 

ikona daty20-11-2018, 08:55 ikona autoraPB ikona wyświetleń540
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość