Aktualności
grafika
8-9.12. - REISS CUP 2018 nadchodzi!

 

Najbardziej wyczekiwane rozgrywki tego roku już za dwa tygodnie! Piłkarskie emocje, doping z prawdziwego zdarzenia i niepowtarzalna atmosfera gwarantowane!

Reiss Cup to największy w Polsce cykl turniejów sportowych dla dzieci, organizowany co roku przez Klub Sportowy Akademia Piłkarska Reissa oraz Fundację Piotra Reissa.W każdej edycji bierze udział około 9000 dzieci, grających na co dzień w Akademii.

- Turniej z roku na rok przybiera coraz to większy format. W tegorocznej edycji młodzi pasjonaci futbolu, po raz kolejny staną do walki o zwycięskie puchary. Zapowiada się naprawdę wyjątkowe widowisko! – dodaje patron klubu Piotr Reiss.

Nie zabraknie brawurowych akcji, prawdziwej radości z wygranej, fenomenalnego dopingu i mikołajkowych prezentów. Swoją obecnością turniej uświetnią władze poszczególnych miast oraz rodzice zawodników klubu.

W naszym mieście rywalizacja odbędzie się drugi rok z rzędu. – Nowa hala przy ulicy Olimpijskiej dała nam możliwość zorganizowana tak dużej imprezy w Krotoszynie – oznajmił Grzegorz Nowak, koordynator APR. – Szacujemy, że przez dwa dni na specjalnie przygotowanym boisku ze sztucznej nawierzchni oraz band rywalizować będzie ponad 600 najmłodszych adeptów futbolu. Już teraz zapraszamy wszystkich w drugi weekend grudnia do oglądania zmagań naszych uzdolnionych dzieci – dodał.

Każda edycja turnieju Reiss Cup to nowa przygoda wypełniona niepowtarzalną atmosferą i pięknymi bramkami! Zawody to nie tylko świetna zabawa dla całej rodziny, ale i nauka gry według zasad fair play. Na wszystkich uczestników, ich rodziców oraz przybyłych gości, czekają m.in. gry i zabawy, konkursy, warsztaty tematyczne, prelekcje oraz wizyty gwiazd sportu.

 

Sprawdź harmonogram rozgrywek na:

http://www.akademiareissa.pl/rc2018/harmonogram.html