Aktualności
grafika
Pozdrowienia z Krotoszyna od Nowaków!

Świąteczna ramka z mikołajem i choinką na krotoszyńskim Rynku zachęca do robienia zdjęć. Ramka jest dosyć duża, pomieści sporą grupę rodzinną, koleżeńską.

 

Zapraszamy Mieszkańców naszej gminy do konkursu fotograficznego. Rodzinnego. Proszę zrobić zdjęcie swojej rodziny w ramce. Muszą być na nim co najmniej dwie osoby. Pora dnia dowolna. Zdjęcie proszę nazwać, np. "Kowalscy świątecznie" albo 'Przy choince na Rynku"", "Pozdrowienia z Krotoszyna od Nowaków" itp. 

 

Dla autorów pięciu najciekawszych zdjęć mamy 5 zestawów nagród, w każdym jest: koszulka i kubek z motywem świątecznym.

 

Mamy także 10 kubków świątecznych, jako nagrody pocieszenia.

Oceniamy łącznie: i zdjęcie, i podpis.

 

Ponieważ w tak dużej ramce ładnie wyglądałoby więcej osób, dodatkowo przyjrzymy się zdjęciom z większą grupą. Dla autora najciekawszego zdjęcia, na którym są co najmniej cztery osoby, mamy nagrodę dodatkową, specjalną.

 

Ważne! Zdjęcia będą publikowane na stronie miejskiej i na stronie fejsbukowej miasta. Osoba, która przekazuje nam fotografię, ma obowiązek uzyskać zgodę na udział w tym konkursie od osób na zdjeciu lub ich prawnych opiekunów.

Na zdjęcia czekamy do 16 grudnia. Wyniki ogłosimy 17 grudnia.

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: pisząc w temacie "Pozdrowienia od Nowaków"

lub dostarczyć: Urząd Miejski w Krotoszynie, ul. Kołłątaja 7, Wydział Promocji i Współpracy, I piętro - pokój 47. Tel. 62 722 74 52.

 

Pozdrowienia z Krotoszyna od Urzędowskich! :)

 

fot. Adam Augustyniak

ikona daty10-12-2018, 08:17 ikona autoraib ikona wyświetleń750
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość