Aktualności
grafika
Informacja OZE - wymiana liczników, podpisywanie umów

W związku ze zgłoszeniami przyłączenia mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej ENERGA-OPERATOR SA dokonanymi przez wykonawcę instalacji fotowoltaicznych, tj. firmę HYMON ENERGY Sp. z o.o. w Tarnowie - bardzo proszę mieszkańców o cierpliwość w zakresie wymiany dotychczasowego licznika energii elektrycznej na dwukierunkowy. Wymiana liczników cały czas jest przeprowadzana przez ENERGA-OPERATOR.

 

Osoby, u których ENERGA-OPERATOR SA wymienił licznik energii elektrycznej na dwukierunkowy, muszą zgłosić się do siedziby ENERGA OBRÓT SA w Kaliszu, ul. Zamkowa 8 w celu podpisania aneksu do umowy kompleksowej. Proszę zabrać ze sobą potwierdzenie przyłączenia mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej ENERGA-OPERATOR SA (dokument otrzymany od ENERGA-OPERATOR po wymianie licznika) oraz dowód osobisty. Jeśli umowa kompleksowa została zawarta ze współwłaścicielami, wówczas aneks muszą podpisać wszystkie osoby.

 

Aneks można także podpisać poprzez zgłoszenie internetowe. Należy załączyć wówczas skany dokumentu - potwierdzenia przyłączenia mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej ENERGA-OPERATOR SA i dowodu osobistego - link do strony Energa: https://www.energa.pl/prosument/formularz/value/a

 

Burmistrz Krotoszyna

Franciszek Marszałek

ikona daty28-12-2018, 13:35 ikona autoraib ikona wyświetleń1422
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość