Aktualności
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja28-12-2017 12:16
ikona autorRedaktor KBP
ikona ilości zdjęć16
Podsumowanie działalności Klubu Mam 2017

 

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Klubu Mam w roku 2018 - rodzicom dzieci w wieku 1 - 4 lata zamieszkałym w Krotoszynie proponujemy zajęcia integracyjno-rozwojowe pod nazwą Klubu Mam.

 

Są to zajęcia dla małych dzieci i ich rodziców lub opiekunów pod merytoryczną opieką osób prowadzących zajęcia. Zabawa skoncentrowana jest na stymulowaniu rozwoju, a jednocześnie zapewnia rodzicom wsparcie i umożliwia wymianę doświadczeń z innymi rodzicami. Klub  służy rozwojowi dzieci, ale i wzmocnieniu kompetencji rodziców, którym daje okazję do skorzystania z doświadczenia i wiedzy prowadzących. Ponadto rodzice mają szansę odkrywać wartość wspólnej zabawy i jej znaczenie dla rozwoju dziecka. Do zabawy wykorzystywane są przedmioty wykonane przez dzieci podczas spotkań tak, by rodzice po zakończeniu zajęć mogli kontynuować zabawę w domu lub z zaprzyjaźnionymi innymi rodzicami.

 

Na zajęciach dużo śpiewamy, tańczymy, malujemy i brykamy, a tym samym umożliwiamy dzieciom poznawanie świata wszelkimi zmysłami. Korzystając z doświadczeń tworzymy nowe rozwiązania i metody, które pomagają dzieciom rozwijać kompetencje społeczne, ciekawość świata, pewność siebie. Współpraca to jeden z filarów, na których opiera się idea naszego działania.  

 

Niezwykle istotna jest dla nas wymiana doświadczeń i dialog.


Zapraszamy do współpracy. Następne nieodpłatne spotkania klubu mam z wstępem wolnym już w styczniu 2018 roku. Nasze motto „Szczęśliwe mamy wychowują szczęśliwe dzieci.”

 

Tekst: Marlena Nabzdyk, zdjęcia: Klaudia Mielcarek

ikona daty28-12-2017, 12:07 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń1481
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość