Aktualności
grafika
Filia Krotoszyn - Mój wymarzony zawód

 

15 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Krotoszynie został ogłoszony konkurs plastyczny pt.: Mój Wymarzony Zawód. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 3 w Krotoszynie , natomiast partnerem Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. A. Fiedlera – Filia Nr 1.

 

 

 

 

 

Konkurs organizowany był w 3 kategoriach wiekowych:

  • I kategoria: oddział przedszkolny „0”, klasy 1- 4 szkoły podstawowej
  • II Kategoria: klasy 5 – 7 szkoły podstawowej.
  • III Kategoria: klasy II – III Gimnazjum.

 

Celem konkursu było rozwijanie uczniowskich zainteresowań w zakresie wiedzy o zawodach, specjalnościach, świecie pracy. Konkurs trwał od 15.01 do 23.01.2018 r. i cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykazali się wyobraźnią, kreatywnością i dużymi zdolnościami artystycznymi. Pokazali, że mają konkretne plany, kim zostać w przyszłości. Jedni zamierzają być artystami, inni autorami komiksów. Nie brakowało kucharzy, fryzjerów i innych ciekawych zawodów.

 

Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpiło 25 stycznia 2018 r. Z wielu pięknych prac trzeba było wyłonić te, zdaniem Komisji, najpiękniejsze i najciekawsze. Autorzy tych prac plastycznych w nagrodę otrzymali dyplomy oraz piękne książki.

 

Wszyscy uczniowie, biorący udział w konkursie, chociaż nie zostali nagrodzeni, są również wygrani - wykazali się wyobraźnią i wielkimi zdolnościami artystycznymi. Brawo :)

 

Tekst: Stefania Plewa.

 

 

 

 

 

 

 

 

ikona daty31-01-2018, 08:25 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń1156
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość