Aktualności
grafika
Styczniowe spotkanie Klubu Miłośników Książki

 

W czwartek 25 stycznia 2018 roku odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Miłośników Książki, a jego tematem była powieść B.A Paris Za zamkniętymi drzwiami.

 

Książka reklamowana jest jako: "Światowy bestseller, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym".

Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością. Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swoim żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie. Ktoś mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to możliwe, że gotując tak wymyślne potrawy, w ogóle nie tyje? I dlaczego w oknach sypialni są kraty? Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo?

 

Czytelniczki stwierdziły, że doskonale poprowadzona fabuła wciąga bez reszty i jest to jedna z tych opowieści, o których można napisać – „nie sposób się od niej oderwać”.

 

Zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych w godz. 10.00 – 19.00 (środa od 13.00 – 19.00), w sobotę 9.00 – 13.00. 

 

Informacje o książce ze strony: lubimyczytac.pl

Tekst: Wiesława Patalas, zdjęcia: Marlena Nabzdyk   

 

 

 

 

 

 

ikona daty02-02-2018, 12:38 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń1376
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość