Aktualności
grafika
20.03 - Warsztaty z zakresu ochrony praw konsumentów

 

Zapraszamy na cykl otwartych wykładów z elementami warsztatów, poświęconych najczęstszym problemom prawnym, z którymi każdy z nas boryka się każdego dnia.

 

Pierwszy wykład odbędzie się w dniu 20 marca 2018 roku (wtorek) w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera przy ul. Benickiej 9 w Krotoszynie o godzinie 8:30 i poświęcony zostanie zagadnieniom z zakresu ochrony praw konsumentów.

 

Podczas wykładu prelegent radca prawny Karolina Bartkowiak-Dudzik przedstawi Państwu szereg informacji i przykładów, dotyczących m.in. składania reklamacji w przypadku zakupu towaru, który okazał się wadliwy czy też możliwości odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, jak to ma np. miejsce w przypadku licznych pokazów, realizowanych w hotelach, restauracjach lub  podczas wyjazdów wycieczkowych.

 

Jesteśmy przekonani, że przedstawione informacje okażą się dla Państwa przydatne i pozwolą w przyszłości na bardziej świadomą ochronę własnych praw oraz uniknięcie negatywnych konsekwencji nieprzemyślanych zakupów.

 

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że wykład spotka się z Państwa zainteresowaniem.

ikona daty01-03-2018, 10:59 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń810
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość