Aktualności
grafika
Spotkanie Klubu Miłośników Książki

 

W czwartek 01 marca 2018 roku odbyło się drugie w tym roku spotkanie Klubu Miłośników Książki, a jego tematem była powieść Hanny Kowalewskiej Tam, gdzie nie sięga już cień.

 

„Inka, młoda graficzka, pracująca w warszawskiej galerii, dostaje telegram od dawno niewidzianej ciotki Berty. Kobieta jest umierająca. Chce się pożegnać i opowiedzieć o czymś bardzo ważnym… Inka przyjeżdża do Jantarni, nadmorskiej miejscowości, w której dorastała, jednak tam nikt oprócz ciotki na nią nie czeka. Wręcz przeciwnie – Inkę wita chłód, a nawet wrogość. Dlaczego? Co takiego stało się w przeszłości, że jedna z krewnych Berty potrafi splunąć dziewczynie w twarz? Dlaczego Inka od lat nie odbiera telefonów od przybranego brata Zbyszka i unika rodzinnych stron? Dlaczego jej przyjaciele z młodości nie ułożyli sobie życia, są samotni lub w nieudanych związkach?  Hanna Kowalewska opowiada poruszającą rodzinną historię, w której jest wszystko: zaskakujące tajemnice, nieplanowane miłości, wybaczenie i trwała pamięć”. Zapraszamy do przeczytania powieści H. Kowalewskiej

 

Na spotkaniu można było wypożyczyć książki zaproponowane przez bibliotekarza, które znajdują się w Wypożyczalni Działu dla Dorosłych.

 

Zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych w godz. 10.00 – 19.00 (środa od 13.00 – 19.00), w sobotę 9.00 – 13.00. 

 

Informacje o książce ze strony: lubimyczytac.pl

 

Tekst: Wiesława Patalas, zdjęcia: Marlena Nabzdyk   

 

ikona daty09-03-2018, 08:53 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń872
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość
2018-12-14-czesuaf-380.jpg