Aktualności
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja15-06-2018 13:44
ikona autorRedaktor KBP
ikona ilości zdjęć7
Spotkanie autorskie z Jolantą Bartoś

 

W piątek 8 czerwca 2018 r. w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej już po raz trzeci gościliśmy Jolantę Bartoś. Tym razem spotkanie autorskie połączone było z promocją powieści "Uwięzieni w Galerii Lochy".

 

Jolanta Bartoś urodziła się w Jarocinie, przez większość lat mieszkała w Krotoszynie, obecnie związana jest z Lesznem. Studiowała na Uniwersytecie Wrocławskiego, Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, gdzie uzyskała tytuł magistra PR. Pisarstwo jest tylko jedną z jej pasji.

 

Debiutowała powieścią "Niepokorna" w 2016 r., w 2017 r. ukazał się "Jad".

 

Akcja najnowszej książki umieszczona została w Galerii Lochy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie. Uczestnicy spotkania autorskiego z pisarzem kryminałów, są szczęśliwi, że dotarli do Galerii Lochy przed burzą. Na ulicach Leszna rozpętała się nawałnica: burza, ulewa i porywisty wiatr. Czy Galeria Lochy to bezpieczne miejsce?! Dwanaście osób zostało uwięzionych i zdanych na łaskę i niełaskę, dobrze znającego podziemia biblioteki i żądnego mordu psychopaty.

 

Pisarka podczas spotkania opowiadała o tym skąd wziął się pomysł na książkę, czytała fragmenty powieści oraz pokazała zdjęcia leszczyńskich lochów.  W „klimat” książki wprowadziły zebranych odgłosy burzy i deszczu.

 

Na zakończenie był czas na zadawanie pytań i możliwość otrzymania autografu autorki.

 

Wszystkie powieści Jolanty Bartoś wypożyczyć można w Wypożyczalni dla Dorosłych. Zapraszamy do lektury.

 

Tekst i zdjęcia: KBP

ikona daty15-06-2018, 13:41 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń2268
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość