Aktualności
grafika
16.10 - Wernisaż wystawy fotografii Andrzeja Chmielarza

 

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera w Krotoszynie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Andrzeja Chmielarza pt. „Dąbrowy Krotoszyńskie, Baszków-Rochy", który odbędzie się 16.10.2018 (wtorek) o godz. 18:00 w bibliotece, I piętro.

 

Autor zdjęć o sobie: "... kilka pasji między innymi turystyka, krajoznawstwo, filatelistyka, fotografia, dobre książki, poznawanie historii i docieranie do nieznanych zakątków mojej małej Ojczyzny „Ziemi Krotoszyńskiej”. (...) Wraz z moimi koleżankami i kolegami turystami prowadzę rajdy pisze oraz rowerowe i dlatego staram się poznawać wszystkie zakątki Ziemi Krotoszyńskiej oraz przyległych powiatów na rowerze. Przy tej okazji robię zdjęcia, często nie zsiadając z roweru."

 

Celem Festiwalu jest dokonanie przeglądu twórczości wielkopolskich fotografów. Do współorganizacji zostały zaproszone wielkopolskie instytucje kultury, organizacje pozarządowe, twórcy indywidualni i grupy twórcze. Partnerzy na podstawie własnych autonomicznych decyzji, samodzielnie w podanym terminie realizują własne projekty fotograficzne – konkursy, wystawy, warsztaty.ikona daty12-10-2018, 09:34 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń1570
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zgłoś nieścisłość