Portal
grafika
Konkursy na Najlepszą Inicjatywę Lokalną


W latach 2013-2015 organizowano Forum Inicjatyw Lokalnych z myślą o krotoszyńskich organizacji pozarządowym i grup nieformalnych, w tym rad sołeckich i osiedli. Dzięki udziałowi w forum przedstawiciele NGO pozyskali wiedzę z zakresu zarządzania organizacją, pozyskiwania środków zewnętrznych na swoją działalność i aktywizowania mieszkańców do działania. Ponadto krotoszyńskie forum jest doskonałą okazją do promocji i integracji stowarzyszeń oraz aktywnych grup nieformalnych, wymiany doświadczeń, poglądów oraz oceny współpracy organizacji pozarządowych z administracją samorządową, jak i między samymi organizacjami. 

 

Podczas forum ogłoszane były wyniki konkursu na Najlepszą Inicjatywę Lokalną. W 2015 roku spośród 12 zgłoszonych inicjatyw jury konkursu w składzie Justyna Ochędzan i Lucyna Roszak wybrało 4 najlepsze projekty zrealizowane w ubiegłym roku przez krotoszyńskie organizacje i grupy nieformalne. Organizatorami konkursu było Centrum Koordynacyjno-Informacyjne raz Urząd Miejski w Krotoszynie.

 

Organizatorem forum było Centrum Koordynacyjno-Informacyjne działające przy Stowarzyszeniu Krotoszyńskie Centrum Przedsiębiorczości. Konkurs na Najlepszą Inicjatywę Lokalną organizowany jest przez Stowarzyszenie we współpracy z Miastem i Gminą Krotoszyn. Sponsorem nagród w konkursie był Urząd Miejski w Krotoszynie.

 

Prezentacja krotoszyńskich inicjatyw zgłoszonych do konkursu na Najlepszą Inicjatywę Lokalną 2014

 

ikona daty04-04-2018, 15:04 ikona autoracki mg
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Czytaj komentarze (0)