Portal
Interaktywny PLAN Miasta i Gminy Krotoszyn

Urząd Miejski w Krotoszynie oraz firma 'Artefakt' prezentują Państwu Interaktywny Plan Miasta i Gminy Krotoszyn, przy pomocy którego możecie Państwo zlokalizować wszystkie instytucje i urzędy w mieście i gminie Krotoszyn, a także inne ważne i ciekawe miejsca, obiekty kulturalne, zabytki, szkoły itd.

Firmom i instytucjom komercyjnym 'Artefakt' oferuje pomoc w zakresie zaistnienia na mapie (usługa PŁATNA). Dzięki temu każdy zainteresowany będzie mógl zapoznać się z profilem działalności i zlokalizować Państwa firmę na planie miasta. Wszystkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie  http://www.intermapa.pl/ 

Interaktywny Plan Miasta i Gminy Krotoszyn jest projektem stosunkowo młodym, który cały czas się rozwija, a więc nie ustrzega się błędów. Prosimy o wyrozumiałość i kontakt w sprawie ewentualnych poprawek na mapie. Wszystkie obiekty i dane są systematycznie nanoszone. Za ewentualne błędy i niedoskonałości przepraszamy. Zapraszamy do współpracy i życzymy przyjemnego korzystania z naszej aplikacji.

'Artefakt' i Urząd Miejski w Krotoszynie


Zobacz mapę:


ikona daty23-01-2008, 11:03 ikona autoraAdministrator
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt