grafika
Krotoszyn na wielkim ekranie - Przegląd filmów z Krotoszyna i o Krotoszynie
Termin:
Od: 15-03-2018, 18:30
Do: 12-04-2018
Kategoria:

 

Projekt filmowy Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury jest próbą podsumowania twórczości filmowej związanej z Krotoszynem od ponad 50 lat. Przez pięć kolejnych tygodni zostaną zaprezentowane produkcje filmowe i telewizyjne prezentujące miasto, jego mieszkańców i najważniejsze wydarzenia minionych lat. Na ekranie kina „Przedwiośnie” pojawią się filmy dokumentalne, artystyczne oraz szczęśliwie zachowane relacje telewizyjne.


Jest to pierwsza w historii naszego miasta, zwarta prezentacja wielu rozproszonych materiałów filmowych, z których wiele wymagało cyfrowej rekonstrukcji.


Przegląd „KROTOSZYN NA WIELKIM EKRANIE” jest niezwykłą okazją, aby starsi i młodsi mieszkańcy naszego miasta mogli zobaczyć filmy, w których są głównymi wykonawcami. Pojawią się na wielkim ekranie także niezwykłe emocje, jakie wiązały się z żakinadami i niecodziennym Telewizyjnym Turniejem Miast, Kłodzko - Krotoszyn.

 

Paweł W. Płócienniczak

menager projektu

 

 

 

Projekt przygotowany przez Krotoszyński Ośrodek Kultury.

Partnerami projektu są: Wydział Promocji Urzędu Miasta i Gminy w Krotoszynie, Studio V Krotoszyn - Dariusz Zaremba, Franciszek Konrady.

Współpraca medialna: Rzecz Krotoszyńska.

 

lokalizacja
Miejsce:

Kino 3D Przedwiośnie
ikona daty 07-03-2018, 10:18 ikona autoraRedaktor KOK
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się