grafika
Warsztaty wokalne "Biały Głos Czarny Śpiew" - Lucciola Ladies Rock Camp
Termin:
Od: 02-06-2018, 12:00
Do: 03-06-2018, 17:30
Kategoria:


Lucciola Ladies Rock Camp, Towarzystwo im. Gwiżdż Janiny oraz Krotoszyński Ośrodek Kultury zapraszają na warsztaty śpiewania piosenek „Biały Głos, Czarny Śpiew”, które odbędą się w dniach 2 i 3 czerwca w Krotoszynie. To pierwsze takie wydarzenie współorganizowane przez Lucciola LRC poza obozami dla kobiet, a uczyć na warsztatach będą „firmowe” lucciolowe facetki.


Pretendentki na wokalistki przejdą intensywne dwudniowe szkolenie zakończone koncertem pod okiem nauczycielek Lucciola Ladies Rock Camp: Agaty Bargiel – specjalistki od wydobywania głosy i śpiewu głosem białym, Duśki Wacławik – wokalistki funk i soul, raperki oraz Katarzyny Sobolewicz – gitarzystki, kompozytorki, wokalistki, autorki piosenek.


Lucciola Ladies Rock Camp to kilkudniowe (4-7 dni) obozy muzyczne dla dorosłych kobiet, które uczą się gry na wybranym instrumencie (gitara, bas, perkusja) lub śpiewu, tworzą zespoły, a na koniec grają koncert złożony z piosenek, które również powstają podczas warsztatów.


Tym razem, po raz pierwszy odbędzie się jeszcze bardziej skondensowany kurs muzyki. Przeznaczony przede wszystkim dla wokalistek warsztat „Biały Głos, Czarny Śpiew”, pokaże różne techniki pracy z głosem oraz różne style śpiewania, zapozna uczestniczki z metodami tworzenia i śpiewania melodii oraz aranżowania linii wokalnych w zależności od możliwości głosu, barwy i preferowanego stylu śpiewania.


Warsztaty rozpoczną się 2 czerwca w sobotę, kiedy to uczestniczki podzielone na trzy grupy najpierw obiorą po godzinie lekcji od każdej z nauczycielek (początek godz. 12.00). Natomiast w niedzielę od rana powstaną piosenki w grupach oraz wspólna dla wszystkich. Warsztaty zakończy finałowy koncert, który odbędzie się 3 czerwca o godz. 17.00

Warsztaty oraz koncert będą się odbywały w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury.


Marzysz o Luccioli, ale nie możesz do nas przyjechać na cały tydzień? Skorzystaj z krotoszyńskiej wokalnej wersji weekendowej! Lucciola Ladies Rock Camp daje gwarancję jakości i niezapomnianych przeżyć.


Zapisy na warsztaty pod nr tel. 728 932 398 do końca maja. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.


Program warsztatów:


2 czerwca

godz. 12.00 - krąg zapoznawczy

godz. 13.00 - warsztaty białego głosu

godz. 14.00 - warsztay czarnego głosu

godz. 15.00 - obiad

godz. 16.00 - uczestniczki pracują w 3 grupach

godz. 19.00 - koniec zajęć


3 czerwca

godz. 9.30-12.30 ćwiczenie piosenek

godz. 12.30 - obiad

godz. 13.30-15.00 próba generalna

godz. 17:00 - koncert


Projekt pt. Warsztaty wokalne "Biały Głos Czarny Śpiew" - Lucciola Ladies Rock Camp jest finansowany przez Burmistrza Krotoszyna oraz Krotoszyński Ośrodek Kultury a realizują go Towarzystwo im. Gwiżdż Janiny w Krotoszynie, grupa wokalna POSITIVE oraz Lucciola Ladies Rock Camp.

 

lokalizacja
Miejsce:

sala kameralna KOK
ikona daty 15-05-2018, 15:27 ikona autoraRedaktor KOK
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się