grafika
Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza! – WIEŻA. JASNY DZIEŃ
Termin:
Od: 14-06-2018, 20:30
Do: 14-06-2018, 22:15
Kategoria:

 

Kino 3D Przedwiośnie w Krotoszynie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z kinem ciekawym, niezależnym, ambitnym w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Zygmunta Kałużyńskiego, który działa przy krotoszyńskim kinie. Seanse odbywają się tradycyjnie w czwartki wieczorem a już w najbliższy czwartek 14 czerwca o godz. 20:30 zapraszamy na psychologiczny thriller „WIEŻA. JASNY DZIEŃ”.

Kino 3D Przedwiośnie w Krotoszynie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z kinem ciekawym, niezależnym, ambitnym w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Zygmunta Kałużyńskiego, który działa przy krotoszyńskim kinie. Seanse odbywają się tradycyjnie w czwartki wieczorem, a już 14 czerwca o godz. 20:30 zapraszamy na psychologiczny thriller „WIEŻA. JASNY DZIEŃ”.


fot. FILMWEB


Film „Wieża. Jasny dzień”, pochodzącej z Wrocławia Jagody Szelc, wybrano najlepszym debiutem na gdyńskim festiwalu filmowym. Jest to historia opowiadająca o tajemniczych wydarzeniach rozgrywających się w domowym zaciszu z pozoru normalnej rodziny.

 

Mula mieszka z mężem Michałem, chorą matką i córką Niną w wiejskim domu. W weekend poprzedzający I komunię świętą Niny, przyjeżdża do nich brat z rodziną oraz Kaja - młodsza siostra Muli, która zniknęła nagle 6 lat temu. Kaja jest biologiczną matką Niny. Mula obawia się, że niezrównoważona Kaja chce odebrać jej dziecko. Reszta rodziny, początkowo dystansująca się od Kai, zaczyna wierzyć w nowy początek i pogodzenie się sióstr, co jeszcze bardziej potęguje frustrację Muli. Mula postanawia wyrzucić siostrę z domu. W dniu komunii Niny dochodzi do pojednania sióstr. Jednak istnieje inny, ważniejszy powód dla którego Kaja wróciła...


Na ekranie zobaczyć będzie można m.in. Annę Krotowską, Małgorzatę Szczerbowską, Annę Zubrzycki, Dorotę Łukasiewicz-Kwietniewską i Rafała Kwietniewskiego.


ZAPRASZAMY / BILETY TYLKO 10 ZŁ

 

 

lokalizacja
Miejsce:

Kino 3D "Przedwiośnie"
ikona daty 08-06-2018, 16:58 ikona autoraRedaktor KOK
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się